Ponožka

Ponožka nás v březnu 2019 opustil, příčinou bylo celkové selhání organismu. Vzpomínáme na něj.

Aktuálně 16. 12. 2018 - Pro Ponožku hledáme adoptivní rodiče. Jeho imunita je velmi slabá a jakékoli změny by mu jen uškodily. Je docela těžké manipulovat s ním při přesunu k veterináři. Rozhodli jsme se Ponožku u nás nechat žít trvale a hledáme pro něj někoho, kdo by mu na život u nás přispíval každý měsíc částkou 400,-Kč.

Zdravím Vás, jsme dva kousky kožíšků – mně říkají Ponožka, protože mám úžasné bílé ponožky a bílou náprsenku a moje sestřička Libuška je celá černá. Prošli jsme si kdečím. Hlavní je, že nás teta zachránila a teď se o nás stará. Ale je nás tu moc a tak voláme o pomoc! Chtěli bychom do společného domova, protože se děsně milujeme a taky protože jsme jeden druhému rodinou. Jsme mazlíci, hlavně já! Libuška se po mě opičí! Naše maminka byla nemocná, takže máme sníženou imunitu, proto chceme k někomu zodpovědnému, který se o nás postará a bude nás milovat, jako nikdo jiný na světě… Půjdeme jedině do bytu, venku je to na nás příliš divoký. 
Denně se koukám z okna a posílám mlčky přání do nebe, za Libušku i za sebe, aby nám Ti andělíčci nahoře seslali zrovna Tebe!

Zdravotní stav

Věk: 8 let 2 měsíce Stav: Vzpomínáme

oslabená imunita, vykastrovaný, plně odparazitovaný