Honzíček z ML


Jsem Honzíček a jsem krásný černý kocourek, mnohem větší než Mazlík, i když jsem o rok mladší než on, jsem nepřehlédnutelný. Je mi 6 let. Mám krásný temně černý kožíček, statnou kostru a velkou hlavu. Jsem vykastrovaný, ale někdy se s klukama rveme.... Aby ne, je nás tu hodně a kromě jednoho pokojíku a verandy nemáme moc prostoru.
Taky se tu poptávám po mamince, nebo tatínkovi, potřebuju domů, kde mě budou mazlit a kde budou čechrat můj kožíšek po směru růstu srsti, jak to mám rád. Můžeme si hrát spolu na "Hlavičkovano", "Přešlapovanou" na klíně, nebo na "Vrk vrk vrkavou", když budeš chtít. Jsme hravý, mazlivý a umím her mnohem víc! :D
Půjdu na adopční smlouvu o dobré péči. Prý ptřebuji, aby se na mě podíval veterinář! O tom bych polemizoval... ! Trvdí, že je to nutné, protože mě už dlouhou dobu žádný veterinář neviděl. Asi to jsou už roky. Ale naštěstí nejsem v té bryndě sám, Rozárku, Mazlíka, Honzíka, Marču a Bakyho a další taky ne!
Maminko, přijdeš si pro mě (a třeba i nějakou tu mou kočkokámošku), než bude pozdě? Již brzy se o mě nebude mít kdo starat,takže to DOST SPĚCHÁ!
Mariánky, Karlovarský kraj - 724 300 997 nebo pište sms na tel: 606 326 762 
nebo fb Lucie Gebouska

Zdravotní stav

Věk: 12 let 7 měsíců Stav: Vzpomínáme