Domov hledají

» Mňauky

Věk: 9 let 3 měsíce

Mňauky je hezká šedomouratá kočička. Nemusí moc okolo sebe ostatní kočičky, má ráda svůj klid, lidi a volnost. U nás má možnost volného výběhu ven a náležitě si to užívá. Byli bychom rádi, kdyby ji dal někdo milující domov, kde by měla také možnost běhat venku, je tak moc šťastná. Na svůj nový domov čeká v depozitu v Kraslicích.

 

» Čičorka

Věk: 4 roky 1 měsíc

Čiči Ahojík, říkají mi ČIČORKA a sdílím byt s dalšíma číčama tady u nás v Kraslickém útulku. Společně tady čekáme na své doma… Čekám, čekám… a nic… Přitom jsem úplně jiná než všechny kočičky tady. Jsem poloviční siamka a abych svůj vznešený původ nezapřela, trochu šilhám. A víte, že šilhání je rozkošné? U mě je! S těma mýma světlýma očima jsem k zulíbání. Jsem taková aristokratická duše a vybírám si, koho a jak si pustím k tělu. Žila jsem na ulici a jsem stále plachá, protože nikdo neměl čas mě mazlit, abych odhodila svou ostražitost a ostych.Ráda bych šla k někomu, kdo mi poskytne čas, prostor a bude dostatečně trpělivý, abych si na něj zvykla. Oplatím vděkem, láskou a zamilovaným šilhavým kukučem! Moc za sebe prosím! 

 

» Irenka

Věk: 3 roky 7 měsíců

Pacinky, hlásím se prosím o slovo. Říkají mi Irenka a byla jsem vyhozena na ulici jako březí maminka. Takže jako všechny maminky, ani já nemám na sebe čas a jdu tak trochu stranou, kocour mě nechal, jako to dělají kocouři vždycky a náhle se ze mě stala samoživitelka, koťata už odrostla, a tak si začínám říkat, že můj život vlastně právě začal. Byla jsem vzorná maminka a teď bych ráda někomu vzorně vrněla na klíně, až mě bude hladit. Potřebuju moc lásky, protože za celý svůj kratičký život, jsem ji jen rozdávala a nic nedostávala nazpátek. A tak jsem tu, Irenka, co čeká na svůj začátek.

 

» Ponožka

Věk: 3 roky 1 měsíc

Zdravím Vás, jsme dva kousky kožíšků – mně říkají Ponožka, protože mám úžasné bílé ponožky a bílou náprsenku a moje sestřička Libuška je celá černá. Prošli jsme si kdečím. Hlavní je, že nás teta zachránila a teď se o nás stará. Ale je nás tu moc a tak voláme o pomoc! Chtěli bychom do společného domova, protože se děsně milujeme a taky protože jsme jeden druhému rodinou. Jsme mazlíci, hlavně já! Libuška se po mě opičí! Naše maminka byla nemocná, takže máme sníženou imunitu, proto chceme k někomu zodpovědnému, který se o nás postará a bude nás milovat, jako nikdo jiný na světě… Půjdeme jedině do bytu, venku je to na nás příliš divoký. 
Denně se koukám z okna a posílám mlčky přání do nebe, za Libušku i za sebe, aby nám Ti andělíčci nahoře seslali zrovna Tebe!

 

» Libuška

Věk: 3 roky 1 měsíc

Zdravím všechny, říkají mi Libuška. Trčím tu v útulku s dalšíma čičinkami v buňce a čekám, až se otevřou dveře a tam bude…MOJE MAMINKA.. Přišla jsem sem, jako všechny ostatní, zlomená, pokořená a vyděšená. Lidi mi ublížili… Nevím proč… Jenom jsem se narodila… Možná to byl ten důvod? Přesto tajně věřím v lásku a dobro. Ostatní kočičky mě tu naučily snít, sníme všichni…. VÍTE O ČEM? O maminkách… Den co den koukám na dveře a ta moje nepřichází. A já se sama sebe ptám PROČ?
Cítíme se tu tak nějak sami, i když jsme v houfu. Teta říká, že jsem vznešená a mám krásnou tvář, taková kočičí lady, přesto je ve mně ještě něco z kotěte, při hře s kouskem slámy a se sluncem nad hlavou dokážu na chvíli na všechen smutek zapomenout. Cítím, že ještě nikdo hloubku mé duše nepoznal. Mám velkou duši, ale nemůže se rozletět, protože je jí tu vedle ostatních tak těsno a teskno. Ráda bych ji někomu ukázala…
Jsem klidná krásná kočička, vhodná do bytu (se zabezp. okny a balkonem). Jsem submisivní, opatrná, ale dokážu se i mazlit!!! Vycházím s ostatníma kočičkama, jsem nekonfliktní, čistotná, nenáročná. POTŘEBUJI JEN OBEJMOUT A ŘÍCT, ŽE OD NYNĚJŠKA BUDE VŠECHNO JEN LEPŠÍ… <3
Přijeď si pro mě…

 

» Bella

Věk: 6 let 7 měsíců

Pac a mňau, jmenuji se Bela a jsme opravdu „bella“. Jen se na mě podívejte, krásná jsem! A to se nechvástám! Já všechno dokážu! Mazlit se! I bezpodmínečně milovat! Za svůj život jsem si prošla peklem, považte, někdo mě postřelil. A já měla v těle broky, už je tam naštěstí nemám, protože mi je pan doktor vytáhl… Zvykla jsem si venku, miluju tu vůni jara. Mé poznávací znamení je trochu sklopené jedno ouško a uhrančivé oči. Lidi , nevěřte, že my, černé kočky nosíme smůlu, víte,že v jiných kulturách nás uctívají jako nositele štěstí? No a já jsem zrovna takové štístko. I Tobě ho přinesu, když si mě vybereš. Ráda budu v domečku se zabezpečenou zahrádkou, chci být i venku. 

 

» Puntík a Máťa

Věk: 2 roky 7 měsíců

Hlásíme, že jsme kluci jako buci, no nebudete věřit, čekáme tu skoro rok!
Jsme už velcí mourci. Nic nám nebrání odejít do nového domova a užívat si někde na baráčku v klidné lokalitě s našimi lidskými podnájemníky. Jenže považte oni nepřichází! :O Naše sestřička Hadimrška si všimla našich zoufalých výrazů a smála se, že prý je to jasné, že o nás lidé prostě a jednoduše nevědí! A tak jsme se rozhodli podat inzerát. Nevíme, jak se to dělá. Ale jdeme do toho! 
Narodili jsme se tady v útulku naší mamince Irence. Znáte to, byla ještě kotě… Chudák maminka, taky tady čeká na svého člověčího kamaráda. Já Puntík i můj bráška Máťa jsme ji vždycky strašně zlobili.. Teď jsme už velcí a zlobíme Hadimršku. Chudák, zůstala ze sestřiček jediná tady s náma. Nemá to s náma lehké, protože jsme dvakrát větší než ona a hravě ji přepereme. Máme ale i svou jemnou stránku, jsme extrémně mazliví. Dokážeme si mazlením udobřit i tu naši Hadimršku!  Ale rozhodně toho nezneužíváme! Jenom trochu.  Rádi budeme mít své dvounožce pro sebe. Když si vyberete jen jednoho z nás, jsme odhodlaní si zabalit toho druhého do kufru.  Tím chceme říci, že se máme rádi, tak zvažte, zdali byste očko nepřimhouřili a nevzali nás rovnou oba. Ale není to podmínkou. Jsme odparazitovaní a kastrovaní. Domů půjdeme na adopční smlouvu. 

 

» Bublinka

Věk: 6 let 7 měsíců

Bublinka je poslední kotě, které se u nás narodilo Barušce, nenašla domov jako malá a během času u nás trošku zvlčela tak, že o cizí lidi vůbec nestála. Byla jí ale věnována velká péče během několika posledních měsíců a díky ní je z Bublinky opět velké mazlidlo a navíc má pověst neustálé komentátorky úklidových prací. :) Proto jsme Bublinku přesunuli z virtuální adopce do té opravdové, kde kočičky hledají nový domov. Přesto je lepší Bublinku poznat během několika návštěv a dát ji možnost, si na členy nové rodiny zvyknout. 

 

» Zrzík

Věk: 4 roky 7 měsíců

Zdravím vás všechny, dovolte, abych se představil. Říkají mi Zrzík. Řeknu vám, i když jsem na první pohled nedůvěřivý plašánek, věřte mi, že mazlit se teda rozhodně umím. Teta se na mě dívá se slzou v oku, protože ví, že bych si zasloužil domov pro sebe, v rodině bez dětí a hluku (hodně se lekám zvuků) v bytě nebo v domě v klidné lokalitě mimo rušný provoz, nejlépe kestarším lidem, kteří mi pomohou v mé počáteční nesmělosti. Jsem klapouchý, hříčkou přírody. No není to nakonec úžasné, že mi příroda dala punc jedinečnosti? Jsem tichý, klidný a nekonfliktní, vyjdu s kočičkama. Mám krásné světlé velké oči, které by rády viděly, že mě má někdo konečně skutečně rád. Budeš to Ty? 
Pokud hledáš skutečného přítele a důvěrníka, už nehledej, jsem to já…. 
Tvůj Zrzík

 

» Bráška

Věk: 2 roky 7 měsíců

Bráška už je pouze jeden. 22.1.2018 byl jeden z Brášků otráven a ani přes okamžitou hospitalizaci na veterině se ho nepodařilo zachránit. :( My, ani Bráška na tebe nezapomeneme. :(

 

Ahoj, jsme dvě kocouří vrnítka s pohnutým osudem. Byli jsme vloženi jako malá bezbranná koťátka do krabice a ponecháni vlastnímu osudu v jedné zahradě v zahrádkářské kolonii ve Stříbře. Řeknu Vám, bráška to málem nezvládl, musel jsem ho zahřívat, aby nezemřel. Uvnitř bylo vlhko, zima, tma. Měli jsme žízeň a hlad, naštěstí si nás někdo všimnul. Ze Stříbra nás lidé přivezli až sem do Kraslic, kde rosteme a pomalu dospíváme v útulku mezi dalšíma 100 kočičkama. Jsme ale děti štěstěny, umístili nás do VIP prostoru, který sdílíme pouze s naší psí mámou a naším kamarádem Felixem. 
Prý jsme extrémně mazliví, ťutínci doslova!  Máme krásnou kresbu. No co budu povídat, rosteme prý do krásy. Jsme oba rození gentlemani, rádi se necháme chovat, rádi bychom šli do adopce spolu (není podmínkou) nebo s kamarádem Felixem, který nám přirostl k srdci. Zbožňujeme zahradu, zde Vás budeme doprovázet jako pejsci. Je nám cca 9 měsíců, ještě nejsme kastrovaní, ale to zvládneme! Milujeme pejsky a stromy, na kterých při ranní rozcvičce soutěžíme v rychlostním šplhu. Felix vyhrává, protože je z nás nejlehčí. No není to nefér? 

Hodíme se do baráčku v klidné lokalitě mimo hlavní provoz, k lidem, kteří nás budou hýčkat a dopřejí nám tolik potřebné mazlení a drbání za ouškama, kterého tu máme kvůli dalším kočičkám nedostatek… Domů půjdeme na adopční smlouvu!
Maminko, tatínku, už neváhej a přijeď si pro nás!
Tvoji, bráškové.

 

» Ještěrka

Věk: 3 roky 1 měsíc

Ahojky, tak mě tu máte ve vší své kráse! Jsem Ještěrka a jsem zachráněná kočička z Kraslic. Čekám jen na Tebe, až se ke mně přidáš. Ve dvou se to lépe táhne. Půjdu s tebou klidně do domečku, nebo na světa kraj. Jsem mazlík a hledám právě Tvou náruč plnou lásky. Jsem želvovinová a úplně jedinečná na pohled i na dotek duše. O tom se můžeš přesvědčit sám…Domů půjdu, když podepíšeš mé zachránkyni, že se o mě s láskou postaráš a zůstaneš s ní v kontaktu. Jsem za to moc ráda, protože jde vidět, že jí na mě moc záleží. Tak se toho neboj a přijď si pro mě. 

 

» Hadimrška

Věk: 2 roky 7 měsíců

Mňauky, říkají mi Hadimrška, jsem sestřička brášků Puntíka a Máti a společně s maminkou Irenkou čekáme v kraslickém útulku, až si pro nás někdo přijede. Všichni se mi tu smějí, že mám takové jméno. Ale když vyrůstáte s dvěma bráchy (a to platí jak v lidském, tak zvířecím světě), musíte být jako hadimrška, abyste na ně vyzráli. Já nepostojím, neposedím. Jsem jako kluk, lovím, skáču, válím se a všechno v rekordním čase. Mám krásné bílé ponožky a prý jsem nádherná, hotová kočičí Angelina Jolie, ale mě to nic neříká, cítím se spíš jako dcera loupežníka. Jsem pro každou srandu a nebojím se umazat! Mám plno energie a hodím se do domu, kde si mě budou hýčkat a hrát si se mnou. Budu vděčná za kamaráda, protože jsem hodně kontaktní a rozhodně nemám solitérní povahu. Klidně půjdu i s bráškou (bráškama :D) Jsem odparazitovaná a již vykastrovaná, na svůj věk (1 rok) působím jako kotě. Tak který dvounožec bude ten můj? <3 
Vaše, Hadimrška

 

» Mazlík z ML

Věk: 7 let 6 měsíců


Říkají mi Mazlíček a jsem to neuvrněnější stvoření na světě, lásky mám na rozdávání! Nevěříte? Adoptujte si mě a uvidíte! Hodím se do bytu, venku nechodím, nejlépe se zasíťovaným balkonem nebo okny. 
Jsem kastrovaný a potřebuji domů, neboť má zachránkyně, která se mě kdysi ujala, odchází do nemocnice a o mě se nebude mít kdo starat. Žiju s ní celých 6 let a mám tu ještě 8 kamarádů! :O 
Mám problémy s očima, mám je do půlky potažené červenou mžurkou, potřebuji léky a vet. léčbu... POřád mě v nich štípe... Nevím proč, asi mám velký zánět. Potřebuji oči vyléčit a konečně si užívat naplno život.
S klukama se někdy peru, ale holky miluju nadevše! Třeba Rozárku! <3 Ale neříkejte jí to... je to TAJEMSTVÍ!
Nechceš nás, maminko oba? 
Mariánky- Karlovarský kraj - telefon 724 300 997 nebo pište sms na tel: 606 326 762

 

» Všudybýlek

Věk: 3 roky 6 měsíců

Všudybýlek se narodil u nás v útulku i se svými čtyřmi brášky. Jejich mamka byla plachá, ale starala se o své prcky poctivě, bohužel nevíme, co si zažila před příchodem k nám. Dva z brášků po několika měsících umřeli na vrozené zdravotní problémy, zůstali nám jen dva, Všudybylek a Krasomil. Protože se bojíme, aby jakýkoli stres, tedy i ze změny, nedal propuknout zdravotním problémům i jim, nenabízíme je do domova, jsou u nás spokojení, mají volnost a zároveň teplý pelíšek. Všudybylek je ale mazlivější, kdyby se přeci jen našel někdo, kdo by ho miloval a v začátcích se mu hodně věnoval, udělali bychom výjimku, vše je to o domluvě a podmínkách, ve kterých by nový domov měl.

 

» Sazík z Habartova

Věk: 6 let 6 měsíců

Ahoj, jsem SAZÍK - kocourek, enormně mazlivý, vykastrovaný, mladý! V srpnu mi bude 5 let. Narodil jsem se naprosto vyčerpané a uondané mamince, která jen cyklicky rodila bez zázemí domova i potřebné péče...Společně s mýma sourozencema jsme byly v podstatě koťata ulice. Nakonec pseudomajitelé naší maminky požádali o pomoc útulek s tím, že pokud nás pomůže udat, maminku nechají vykastrovat, útulek pomohl a oni ji nechali rodit dál... :/ :O

Ani nevím, zda je ještě mezi námi, ale dle fyz. opotřebování se bojím, že to s ní skončilo moc špatně. Moji sourozenci našli domov, no jó... bílá nebo rezavá barva se udává sama, já jsem černý, ale duši mám přímo duhovou! <3

Dostal jsem se do adopce a za 5 minut dvanáct mě z ní zachránila paní Saša z útulku Konec toulání, chtěli mě dát prosím jako malé kotě do naprosto nevyhovujícího prostoru u hlavního tahu na venkovní život! Tak to ne!

Nakonec jsem šel k jedné hodné starší paní.. u domečku se zahrádkou jsem si to Užíval, byl jsem uvnitř, když jsem chtěl, prošpacíroval jsem zahradu a hupky zpátky na klín.<3

Jenže doba se změnila... 

 

» Princezna z Rotavy

Věk: 1 rok 5 měsíců

Princezna je mlaďounká kočička, zhruba půlroční. Narodila se na ulici v odporné panelákové díře. Když jí i se sourozenci máma vyvedla ven, využili jsme příležitosti a okamžitě jsme koťata posbírali. Na mámu jsme pak číhali dva dny, ale podařilo se:-). To bylo překvapení, když jsme zjistili, že jeich máma není plachá, že naopak, je velký mazel, ale venku byla velmi opatrná. Zkrátka někdo se jí zbavil a nevykastrovanou jí vyhodil ven. Máma je mazel, ale Princezna se sourozenci jsou opatrnější, vrnět ale taky umí, potřebují jen najít trpělivé a zodpovědné lidi, kteří by jim dali šanci na nový domov. Vždyť se podívejte, jaká je to krásná kočička.

 

» Kulíšek z Rotavy

Věk: 1 rok 5 měsíců

Kulíšek je mlaďounký kocourek, zhruba půlroční. Narodil se na ulici v odporné panelákové díře. Když ho i se sourozenci máma vyvedla ven, využili jsme příležitosti a okamžitě jsme koťata posbírali. Na mámu jsme pak číhali dva dny, ale podařilo se:-). To bylo překvapení, když jsme zjistili, že jeich máma není plachá, že naopak, je velký mazel, ale venku byla velmi opatrná. Zkrátka někdo se jí zbavil a nevykastrovanou jí vyhodil ven. Máma je mazel, ale Kulíšek se sourozenci jsou opatrnější, vrnět ale taky umí, potřebují jen najít trpělivé a zodpovědné lidi, kteří by jim dali šanci na nový domov. Vždyť se podívejte, jak je Kulíšek krásný. 

 

» Vejletník

Věk: 2 roky 11 měsíců

Vejletník k nám jednoho dne přišel jakoby na výlet a rozhodl se, že je u nás asi málo koček a že se tu mají vlastně dobře, tak tu zůstal. Zpočátku byl opatrný, to jen nenápadně chodil na krmení, když jsem odešla, ale časem se otrkal a dnes už dokonce chodí i do tepla, aby se ohřál. Vyklubal se z něj mazlivý kocourek, který u nás nabral pořádnou zimní zásobu pod kožíšek a my jsme se rozhodli, že mu budeme hledat domov, kde bude v bezpečí a už nebude muset chodit na výlety a hledat dům, kde dostane najíst. 

 

» Viky

Věk: 1 rok 6 měsíců

Překrásný, hravý a mazlivý kocourek Viky, se k nám dostal ve stavu totálního zablešení a pořádně pohublý. Už jednou našel domov, ale musel se k nám do útulku vrátit. Naštěstí tu má jen o měsíc staršího kamaráda Richieho, jinak by se příšerně nudil. Do nového domova může jít sám, ale nebrání se vzít svého kamaráda sebou. :)

 

» Cipísek z Amálčiny smečky

Věk: 3 roky 6 měsíců

Cipísek je nejstatnější kocourek z naší Amálčiny smečky. Smečka byla odebrána z velmi nevhodných podmínek a Cipísek jakoby k nim ani moc nepatřil, oproti osttaním byl docela velký. Při otázce na původní majitelku, kde se u ní vzal, mi odpověděla, že jednou seděl venku u dveří, tak ho vzala na milost, no, to mu teda pomohla, vzala ho na milost tam, kde živořil spolu s ostatními. Cipajs je nenáročný kocourek, který moc nestojí o společnost ostatních koček a moc by si přál domov, nejlépe s možností bezpečného výběhu. Je na něm vidět, že by rád do přírody. Je mazlivý a velmi milý.

 

» Richie

Věk: 1 rok 7 měsíců

Na začátku léta mi ho přinesl pán bez domova se slovy, že se krmil u popelnic. Byl velmi vyhublý a měl zažívací potíže, docela dlouho jsme ho těch problémů zbavovali. Dnes už je vše ale v pořádku, Richie už dávno není hubený, spíš naopak. Je z něj pořádný cvalík, který má obrovskou chuť žít a užívat si života. Richie hledá ten nej nej domov.

 

» Bártík z Amálčiny smečky

Věk: 3 roky 5 měsíců

Bártík je také kočičákem z naší Amálčiny smečky. Celá smečka byla odebrána z velmi nevhodných podmínek. Bártík byl v žalostném stavu fyzickém i psychickém. Většina kočiček ho napadala a nenechala ho pořádně najíst. My jsme se mu věnovali s plnou parádou a Bártík brzy nabral správné sebevědomí a dnes už se nebojí urvat si ten kousek dobroty pro sebe. Přesto není s ostatními velký kamarád a rád by našel domov, kde bude sám. Tomu, kdo si ho vybere bude věrným kamarádem a mazlíkem.

 

» Bohoušek z Amálčiny smečky

Věk: 3 roky 5 měsíců

Bohoušek je nenápadný kocourek z naší Amálčiny smečky. Smečka byla odebrána z velmi nevhodných podmínek a Bohoušek byl tenkrát v žalostném stavu, velmi hubený a bojácný. Dnes je z něj veselý a mazlivý kocourek. Moc rád by našel svůj domov, do kterého by mohl odejít s některým ze svých kamarádů.

 

» Oliver z Amálčiny smečky

Věk: 1 rok 7 měsíců

Oliver měl velké štěstí v neštěstí, když jsme odebírali Amálčinu smečku z nevhodných podmínek. Byl malé kotě mezi 3. a 4. týdnem věku, máma Andělka ztrácela mlíčko a on se sourozenci měli obrovský hlad. Bylo pro ně za pět minut dvanáct, museli jsme je přikrmovat, což se nám povedlo a ze třech malých uzlíčků vyrostli pořádní tři lumpové. Sestřička už domov má, Oliver s bráškou Drápkem na něj stále čekají.

 

» Aranka z Amálčiny smečky

Věk: 3 roky 5 měsíců

Aranka patří do naší Amálčiny smečky, která byla v květnu odebrána z velmi nevhodných podmínek. Kočičky byly v žalostném stavu, Aranka též. Stále pomáhala ostatním starat se o jejich prcky, protože o ty své zřejmě přišla před naším příchodem, myslíme si, že tak to tam chodilo běžně, že sloužili jako potrava pro ostatní. Boj o život je prostě boj o život. Aranka je úžasná nenáročná mazlivá kočička, která by ráda našla svůj domov, klidně může odejít do domova s další číčou ze smečky, je velmi přátelská. 

 

» Ája z Amálčiny smečky

Věk: 2 roky 11 měsíců

Ája je kočička, která patří do naší Amálčiny smečky, kterou jsme řešili v květnu letošního, kdy byly kočičky odebrány z velmi nevhodných podmínek. Ája byla v té době vysoko březí a ve velmi špatném stavu, museli jsem čekat, jak se se vším popere. A ona se poprala dobře, porodila jednoho strakatého kluka, o kterého se vzorně starala a ještě k němu přibrala do péče další dva prcky od Andulky, která bohužel na péči o ně psychicky neměla. Ájinka byla vzorná máma, po odchovu sama nabrala sílu a je připravená odejít do světa, kde by měla jen svůj domov. Nemusí okolo sebe ostatní kočičky, nejlepší prý by bylo, kdyby byla rozmazlovaným jedináčkem v klidné domácnosti.

 

» Karlík

Věk: 1 rok 5 měsíců

Karlíček, Kájík, kocourek, kterého přinesla říjnová vichřice Heward. Přesně v neděli, během největšího řádění vichřice, jsem našla Karlíka žalostně křičícího v našem dřevníku. Nikdo v okolí ho nezná, nikdy tu nebyl viděn. Vzhledem k tomu, jaký strach venku má, těžko by sem došel sám z města v tom nečase. S největší pravděpodobností jde o kocourka, který od malička žil pouze v bytě, venkovní svět nikdy neviděl a zkrátka asi přišla chvíle, kdy se ho jeho majitel chtěl zbavit a prostě nám ho hodil přes plot do zahrady, kde Karlíček vyhledal nejbližší úkryt. Napovídá tomu i úplná socializace Karlíka a to, že člověk mu vůbec nevadí, ba naopak, chtěl by s ním být doma v teple a vrnět mu na klíně. Ale ven ho nikdo nedostane ani v náručí.

Dá mu prosím někdo rychle domov? Přišel z teplého bytečku, ať je co nejdřív zpět v prostředí, na které je zvyklý. <3

Umístění: pouze byt, venku je vyděšený. Mazel, lidi miluje.

 

» Kubík z Rotavy

Věk: 1 rok 5 měsíců

Kubík je mlaďounký kocourek, zhruba půlroční. Narodil se na ulici v odporné panelákové díře. Když ho i se sourozenci máma vyvedla ven, využili jsme příležitosti a okamžitě jsme koťata posbírali. Na mámu jsme pak číhali dva dny, ale podařilo se:-). To bylo překvapení, když jsme zjistili, že jeich máma není plachá, že naopak, je velký mazel, ale venku byla velmi opatrná. Zkrátka někdo se jí zbavil a nevykastrovanou jí vyhodil ven. Máma je mazel, ale Kubík se sourozenci jsou opatrnější, vrnět ale taky umí, potřebují jen najít trpělivé a zodpovědné lidi, kteří by jim dali šanci na nový domov. Vždyť se podívejte, jaký je Kubík krasavec.

 

» Simonka

Věk: 2 roky 5 měsíců

Simonka je kočička odebraná z nevhodných podmínek. Přestože je docela mladá, má velmi velké imunitní problémy. Je moc milá a mazlivá a zasloužila by si domov, kde by byla nejlépe jedináčkem, aby se veškerá péče a láska směřovala pouze k ní.