Domov našli

» Týnuška

Věk: 12 let 11 měsíců

Týnuška - kocourek, který se k nám dostal ve velmi špatném stavu. P

 

» Maxinka

Věk: 19 let 11 měsíců

Maxinka, devítiletá kočička je u nás od prosince 2011, protože přišla o domov, když se její majitelka musela odstěhovat. Maxinka je nastartovaná na mazlení a dovádění téměř kdykoliv, přisaje se na člověka a drží tak dlouho, dokud jí to dovolíme. Moc si přeje domov, kde zbyde pro ní na mazlení víc času. Hodí se do bytu i do domku se zahrádkou.

 

» Cipísek

Věk: 15 let 11 měsíců

Cipísek je velmi mazlivý a společenský pětiletý kocourek. Je u nás od prosince 2011, kdy přišel o domov, protože se jeho majitelka musela odstěhovat. Trvalo mu docela dlouho, než k nám našel cestu. Byl zklamaný a vyděšený z většího počtu koček. Dnes je ale velký mazel, rád chodí ven, takže by moc uvítal nový domov, kde by mohl běhat po zahrádce a dělat lidem společnost, to on moc rád.

 

» Běloušek

Věk: 11 let 1 měsíc

Běloušek

Běloušek je ze čtyř koťátek nejmazlivější. Chytala jsem je dva dny a dvě noci v lese ,v půlce října , kdy už bylo pod nulou a děsně pršelo, kam  je někdo vyhodil.Běloušek je  klidné povahy , ale správně zvědavé kotě.Chudinky, v lese byl vysoký smrk a pad tím smrkem jedno jediné suché místečko , kde byli všichni čtyři namačkaní , jak jsem se přiblížila koťata se rozutekla . Jenom Běloušek si jako první přišel pro pohlazení a baštu.

 

» Mamina

Věk: 12 let 3 měsíce

Ahojky, říkají mi Mamina. To proto, že než jsem se dostala do útulku, už jsem odrodila tři vrhy miminek! No zaneprázdněná maminka, co Vám budu povídat. Jenže teď, když jsem už sama, nějak se tu vrtím a je mi tu těsno, je tu plno kočiček a já si říkám.. Proč? Já bych tak ráda byla po všech životních peripetiích prostě sama, u někoho na klíně, nebo u mističky plné dobrého papání, protože to je moje! Budu ráda za baráček i byt, hlavně volej a přijď.
Chci pryč od toho kočičího mňoukání. Teta říká, že potřebuji akutně domov, protože tu strádám. No a má pravdu, jak to mám jinak říct? Volám SOS na zem i do nebes. Přijdeš si pro mě ještě dnes? 

 

Domov našla 29.12.2017

 

» Luka

Věk: 13 let 4 měsíce

 

Luka je kocourek, kterého i s brášky někdo vyhodil na korbu nákladního auta, když byli kluci ještě úplně malá koťata a spoléhal se na to, že je zavalí sutinou.  Jenže auto se porouchalo a jak chlapi lezli nahoru a dolů, aby auto opravili, všimli si koťat a přivezli je do Velichova. Luka je velmi mazlivý a hravý kocourek. Hledá hodnou rodinu, může žít v bytě i v baráčku s teplým pelíškem doma u lidí a výběhem na bezpečnou zahrádku. Na nový domov čeká v depozitu v Kraslicích.

 

» Maxík

Věk: 13 let 4 měsíce

Maxíček dostal nejhezčí dárek k vánocům, nový domov, kde jsou děti, které ho milují a on miluje je a běhá za nimi jak pejsek. Moc mu to přejeme.

Maxík  je bráška kocourka Luky, když byli s bráškou malí, někdo je vyhodil na korbu auta a myslel si, že je zavalí sutinou, naštěstí se auto porouchalo a jak chlapi lezli nahoru a dolů, aby auto opravili, všimli si koťat. Přivezli je do Velichova. Maxík je velmi mazlivý a milý kocourek, bohužel má slabou imunitu a Jaruna ve Velichově tomu taky moc nepřidala. Když jsem ho na konci května přivezla, vážil 1,8kg, byl bez zájmu a měl neustále průjem. Měla jsem dokonce i občas pocit, jakoby ho uměle držela bez jídla, aby byl podvyživený, jinak si to nedokážu vysvětlit, vždy měl chuť jíst, když jsem jim rozdávala já. Ještě teď se léčí, ale je v lepší kondici, průjem už skoro nemá, váží 2,5 kg a zajímá ho téměř vše, hlavně holky, není totiž vykastrovaný a kvůli jeho stavu jsme takový zákrok zatím odložili, ale už přemýšlím, že by to měl Maxík zvládnout. Zatím je tedy v léčení, ale jakmile bude po kastraci a v pohodě, rádi bychom mu našli hezký domov, kde by ho milovali. Léčí se v Kraslicích.

Maxík už byl ve čtvrtek 28.8.2014 vykastrovaný a jakoby se probral ještě o něco víc, běhá venku, hraje si, po kočičím provokuje a působí spokojeně a rošťácky, počkáme ještě nějakou dobu a budeme ho moci naočkovat. Pokud by o něj měl někdo zájem už teď, nebudeme mu překážet a rádi ho do nového domova dáme. Jednou z něj bude minimálně tříkilový fěšák:-)

 

» Stáňa

Věk: Není znám

Stánička k nám přišla z Kynšperka , kde se o ní staral paní Rita , která jí poskytla dočasný  azyl a pomohla jí vychovat její děťátka , která u Rity porodila , všechny prďolky našli spokojený domov . Stánička je kočička , která ráda papá a ráda se mazlínkuje .

 

» Sisi

Věk: 11 let 1 měsíc

Sisi

Sisinka je nejmladší kočička ve Velichově. Do Velichova z finančních a časových důvodů již delší domu nové kočičky neumisťujeme, spíše hledáme pro mazlivé a mladé nový domov. Na konci srpna ji někdo v krabici hodil Jarušce do zahrady. Sisi byla hodně vyklepaná a vystrašená, naštěstí se brzy oklepala a dnes řádí jak tornádo. Je mladá, zhruba půlroční kočička, proto by si jako dárek zasloužila nejvíc nový domov.

 

» Irenka

Věk: 9 let 3 měsíce

Pacinky, hlásím se prosím o slovo. Říkají mi Irenka a byla jsem vyhozena na ulici jako březí maminka. Takže jako všechny maminky, ani já nemám na sebe čas a jdu tak trochu stranou, kocour mě nechal, jako to dělají kocouři vždycky a náhle se ze mě stala samoživitelka, koťata už odrostla, a tak si začínám říkat, že můj život vlastně právě začal. Byla jsem vzorná maminka a teď bych ráda někomu vzorně vrněla na klíně, až mě bude hladit. Potřebuju moc lásky, protože za celý svůj kratičký život, jsem ji jen rozdávala a nic nedostávala nazpátek. A tak jsem tu, Irenka, co čeká na svůj začátek.

 

» Mike

Věk: 10 let 3 měsíce

Tobbyho jsme s brášky odchytili u rozvodněného potoka , pod mostem u hlavní silnice , kde se i narodili . Jejich máma je plachá a žije už nějaký čas na ulici , zřejmě se tam také narodila , dostává pravidelné krmení a pracuje se na jejím odchytu.Za ten čas musela mít spousty koťat , ale žádné z nich se zřejmě v onom místě nedožilo dospělosti , tato krásná a už mazlivá koťátka , jsou první , kterým můžete nabídnou spokojený a šťastný domov.

 

» Adámek rezavý

Věk: 17 let 11 měsíců

Adámek našel na podzim 2015 domov, kde ho moc milují a on si to náležitě užívá. Hodně štěstí Adánmku.

Adámek je velmi mazlivý kocourek, je již starší, ale moc touží po trvalém domově a častém mazlení. Umí si chytnout člověka kolem krku a dávat pusinky. Bohužel po pobytu ve Velichově si nese dál zdravotní problémy. Před časem mu byly naměřeny zvýšené ledvinové hodnoty, podle kterých by měl být na speciální dietě, ale poslední rok a půl ve Velichově prožil úplně obráceně a přidali se zřejmě další problémy s alergiemi na určitou potravu. Také má bolavá záda a to tak, že kulhá, je to po nějakém úraze, bohužel to nikdo neřešil včas, teď se snažímě bolesti odstranit homeopatiky. Zkrátka toho má Adámek za sebou hodně špatného, ale nebere mu to chuť žít, ba naopak, je úžasný mazlík a společník a moc si přejeme, hlavně za něj, aby našel milující domov. V současné době čeká na svoji šanci v depozitu v Kraslicích.

 

» Bianka

Věk: 12 let 11 měsíců

Bianka odešla mezi vánoci 2014 do nového domova, kde si zvykla velmi rychle na mazlení a ještě si musí zvyknout na kočičího kamaráda, který tam už bydlí delší dobu.

Bianka je nádherná kočičí dáma, pravděpodobně se siamskými předky, má nádherně protáhlé tvary, je velkého vzrůstu, ale štíhlá, je velmi mazlivá a společenská, snese se s druhými číčami. U nás dostala možnost výběhu ven, tak si to náležitě užívá, rádi bychom proto pro ni našli někoho, kdo jí dá domov v baráčku se zahrádkou. Na svůj domov čeká v depozitu v Kraslicích.

 

» Vlastík

Věk: 10 let 3 měsíce

Mňauky, dovolte mi, abych se představil. Jsem kocourek, který ztratil domov, jeden z tisíce, řeknete si… Zůstal jsem opuštěný po nájemnících penzionu, byl jsem dovezen k branám kraslického útulku den před Štědrým dnem. Náhle se pro mě vše změnilo. Přišel jsem o ty, které jsem měl rád. Řeknu Vám, bylo to těžké. Ale mám štěstí v neštěstí! Hodně si s tetou povídám, abych to ze sebe všechno setřásl. Nyní toho mám hodně na srdci. Předně chci říci, že hledám tu nejúžasnější rodinu, která by ocenila mé komunikativní dovednosti, také oznamuji, že bych rád k někomu, kdo se mě již nevzdá a bude mít dostatek času na pořádnou dávku mazlení denně, bez ní totiž neusnu. Jsem velký mazlík, něžný obr, pěti kilogramový nekonfliktní pohodář. Snažím se ostatní učit, že lidí se není třeba bát, ale některé plašanky to ne a ne pochopit. Miluju, když se mě dotýká lidská ruka, to hned jihnu… Rád se chovám a vůbec…Podívejte na fotky, jaká je mě tu škoda!
Tak, maminko, tatínku, kde jste? Jestli jste hledali dokonalé vrnítko, malého něžného tygříka, tak už nehledejte, právě jste ho našli!

P.S.Hodím se do baráčku, možná bych si zvykl i na byt se zajištěným balkonem a okny. Jo a občas si tu nesednu s kocourky, tak prosím k sobě společnost hodné kočičky (klidně mi tu vyberte nějakou treperendu z útulku). Víte, ono k mé duši pohodáře sedí čičinka mnohem víc, než soutěživí kocouři. 
Váš Vlastík!

 

» Kristián

Věk: 14 let 3 měsíce

Kristiánek je úžasný kocouří kluk. Odebrali jsme ho z nevhodných podmínek. Byl ve zbědovaném stavu, což už dneska není pravda. Rád se mazlí, ale jen s lidmi, které zná. Miluje volnost, sluníčko a lumpárny.  Kristiánek je u nás spokojený, do domova bychom ho dali trpělivějším lidem, potřebuje si trošku zvyknout, než se osmělí. O Kristiánka pečujeme v depozitu v Kraslicích.

 

Domov našel 29.12.2017

 

» Mireček

Věk: 13 let 11 měsíců

Mireček je kočičí úžasňák, fešák a pořádný uličník. Když byl ještě ve Velichově, byl pokaždé jiný, jednou se přišel pomazlit, jindy se schovával, nevěděli jsme, co od něj máme čekat, ale od konce května je v Kraslicích a nemůže se nabažit mazlení. Když jim uklízím a zrovna mám plné ruce práce a nemůžu ho hladit, neptá se a vyskočí si na záda a mazlí se sám a protože je velkého vzrůstu, není to legrace:-) Také dostal příležitost vyběhnout volně na zahradu, protože se vždy vrátí zpět, no to se musí vidět, jak je šťastný a jak si to užívá, je to velká legrace ho pozorovat, když přijde čas jít domů, dělá, že se chce pomazlit a jakmile na něj natáhnu ruku, zdrhne a má z toho legraci, že mi utekl a já ho nemůžu dohonit. Je to zkrátka pan kocour, je velmi společenský, nechá se pohladit od každého, nemá s lidmi problém. Rád by našel milující domov, kde by měl možnost výběhu na zahradu. Na svoji další šanci čeká v depozitu v Kraslicích.

 

» Pepinka černobílá

Věk: 17 let 11 měsíců

Pepinka je společenská a hodně upovídaná kočička. Je sice starší, ale zaslouží si, aby ještě našla milující domov. Má ráda lidi a mazlení, ostatní kočičky moc nemusí, není agresivní, ale raději je sama. Má možnost výběhu ven a líbí se jí to, ale malá zahrádka by jí stačila. Neběhá nikam daleko, jakmile vidí někoho z nás, začne povídat a neodlepí se, ráda by dělala společnost tomu svému člověku. Čeká na něj v depozitu v Kraslicích.

 

» Rodinka

Věk: 10 let 1 měsíc

Pro tato koťata hledáme rovnou domov, koťat je 5, jsou zatím plachá, ale čím dřív se dostanou k lidem, tím líp pro ně. Dospělá číča je zvyklá na lidi, někdo jí musel vyhodit, je krásná, s dlouhou srstí, koťata mají také delší srst. Jeden je rezavý, zřejmě kluk a ostatní jsou šedobílé barvy, pohlaví zatím nevíme. Budeme moc rádi, za domovy pro ně, protože jsou koťata zatím plachá, je potřeba dohoda asi se mnou, na přání bych je jela odchytnout. Domov hledáme i pro mámu.Kontakt je 606 326 762 i formou sms , ozvu se zpět a nebo na konectoulani@seznam.cz , Karlovarský kraj

 

» Vendulka

Věk: 9 let 10 měsíců

Aktuálně - Vendulka odjela dnes 17.11.2014 do nového domova k trpělivým lidem, kteří vědí, že není ještě mazlík, ale prý za pár dní bude:-), moc jim všem držíme palce, aby se to brzy povedlo a Vendy si užívala mazlení.

Vendulka je nádherná kočička, na konci září seděla v dešti a velké zimě úplně vysílená před úřadem v Kraslicích. Muselo projít okolo hodně lidí, ale jen jedna slečna se jí ujala a snažila se jí pomoct, aby venku neumrzla. Vendulka byla podle veterináře stará 5-6 týdnů a zhruba týden venku bez jídla a pití, byla jen potažená malá kostra, nic víc. Samozřejmě nastaly problémy se zažíváním, ale protože už máme dostatek zkušeností, zvládli jsme to a dnes je Vendy krasavice k pohledání. Je ale bohužel plachá, protože já nemám čas malá koťata vymazlit. bylo by proto dobré, aby si jí někdo vzal co nejdřív, někdo kdo už to s kočičkami umí, snad by měla být i prvních pár dní v kleci, aby se dala snadno vzít do ruky, jinak zaleze někam za skříň a bude se ve své divokosti utvrzovat. Když je ale v ruce delší dobu, hlazení se jí líbí a vrnět taky umí:-)  O Vendulku pečujeme v depozitu v Kraslicích.

 

» matýskovatá koťata

Věk: 9 let 10 měsíců

Všichni našli spokojený domov:-)

Matýskovatá koťata jsou sourozenci, kteří se našli v Dolním Rychnově v křoví s uhynulou matkou, kterou zřejmě srazilo auto a ještě došla ke svým dětem. Koťatům bylo tenkrát mezi 4-5 týdnem věku, byla hodně malinká, vystrašená a hladová. Už jsme je neměli kam dát, ale aby nezůstala napospas ulici a tím pádem odsouzená k smrti, pomáhá nám s jejich péčí dočasně hodná teta Markéta z Kraslic. V nabídce jsou koťata dvě, černý kocourek, ten má kratší srst a černá kočička, která má srts delší, je to taková kulička:-). Ještě mají třetího brášku, bílého, do toho se ale zamilovala dcera pečovatelky, tak zůstává u nich na pořád:-) Jmenuje se Matýsek a malá dcerka vlastně rozhodla o tom, že Matýsci jsou všichni, tak jim říkáme zatím Matýsci, to pravé jméno jim musí dát v novém domově hodní lidé sami. Koťata jsou vymazlená, zdravá, dobře rozbaštěná a taky hodně šikovná, co se lumpáren týče, no zkrátka tak, jak to má u koťat být. Můžou do nového domova spolu, ale není to podmínkou. O oba pečuje hodná teta Markéta v Kraslicích.

 

» Ludvík

Věk: 9 let 1 měsíc

Ludvíček byl nalezen náhodou po cestě domů na jedné z frekventovaných silnic , kde si to krásně štrádoval , jako na procházce . Hlad měl šílený , žízeň také a co měl nejvíce , to byly blešky .

Vše je zažehnáno a Ludvík už má domov společně s Edíkem a oba jsou v těch nejlepších rukou ♥

Depozitum Sokolov

 

» Drápek z Amálčiny smečky

Věk: 7 let 3 měsíce

Drápek našel domov v březnu 2018 společně s Andulkou.

 

Drápek měl velké štěstí v neštěstí, když jsme odebírali Amálčinu smečku z nevhodných podmínek. Byl malé kotě mezi 3. a 4. týdnem věku, máma Andělka ztrácela mlíčko a on se sourozenci měli obrovský hlad. Bylo pro ně za pět minut dvanáct, museli jsme je přikrmovat, což se nám povedlo a ze třech malých uzlíčků vyrostli pořádní tři lumpové. Sestřička už domov má, Drápek s bráškou Oliverem na něj stále čekají.

 

» koťata z krabice

Věk: 8 let 2 měsíce

Ve čtvrtek 9.6.2016 někdo odložil v Chebu u Kauflandu 4 koťata v krabici. Spousta lidí prošla okolo, ale nikdo raději nic neviděl, až se na místě setkaly dvě paní, které teprve začaly pro koťata hledat pomoc. Požádaly o pomoc Městskou policii, kde však nepochodily, přestože město má povinnost se o takováto nalezená zvířata postarat. Strážník MP odmítnul koťatům pomoct se slovy, že nejsou chráněný druh a ani nejsou ohrožena na životě, protože nejsou zraněná. Co na to říct??? Stížnosti jsem napsala, čekám na vyjádření ze strany města a MP, ale koťatům bylo potřeba pomoct hned. Jsou moc malá, mezi 5-6 týdnem života, teprve se učí přijímat sami potravu, ale jde jim to:-) mají velkou chuť do života. Jedno kotě, rezavý kocourek, našlo domov, ještě než je přivezli k nám, tak mu přejeme hodně štěstí a my hledáme domov pro 3 krásné želvovinové kočičí holky s delší srstí, které leží na zádech a ukazují nám bříško na hlazení hned, jakmile na ně jen promluvíme, jsou prostě úžasné. Kočičky jsou v depozitu v Kraslicích.

 

» Rozárka z ML

Věk: 12 let 2 měsíce

Rozárka
Je mi 5 let a říkají mi Rozárka, jsem kastrovaná a jsem neskutečně, ale neskutečně mazlivá a uvrněná princezna. Poohlížím se tu po domově, neboť paní, co mě zachránila a ujala se mě, když jsem se toulala, jde do nemocnice. Kdo se o mě a dalších mých 8 kamarádek postará? Vezmeš si ASPOŇ mě prosím domů?
Nenechávej mě prosím tady, když je můj osud nejistý a prosím... zvaž, zda si mě nevezmeš s někým ze smečky? Miluju černého kocourka Honzíka. Já vlastně miluju všechny :/
Budu Ti vděčná, když mi pošeptáš, že už bude vše jen a jen lepší a že mě nikdy neopustíš...
Tvá spřízněná duše, Rozárka... <3
Mariánky, Karlovarský kraj - telefon: 724 300 997 nebo pište sms na tel: 606 326 762

 
 
 

 

» Marča z ML

Věk: 11 let 2 měsíce

Jsem Marča, jsou mi 4 roky a jsem ze smečky nejmladší, mám tu 8 kamarádů. Nebudu lhát, miluju je všechny, jsem nekonfliktní, submisivní, malá a mazlivá kočička, zdavotně jsem na tom snad nejlépe ze všech. Papám granulky a ráda se nosím na zádech. Skočila jsem i na fotografku, zezadu HUP na záda, ale ona volala: Jéžiši nééé!" Ježíš teda nejsem! Možná panenka Marie? Taky jsem takové malé neviňátko!!!! <3
Miluju naši lidskou maminku, avšak je ta na tom zdrav. špatně a už se o mě a mé přátele nebude moci dále starat. 
Vezme si mě někdo? 
P.S.: Nemám problém si někoho z kámošů přibalit do ranečku :) :D , kdybyste nás chtěli oba :)
Mariánky, Karlovarský kraj, telefon: 724 300 997 nebo pište sms na tel: 606 326 762
 
 
 

 

» Sazík z Habartova

Věk: 12 let 2 měsíce

Ahoj, jsem SAZÍK - kocourek, enormně mazlivý, vykastrovaný, mladý! V srpnu mi bude 5 let. Narodil jsem se naprosto vyčerpané a uondané mamince, která jen cyklicky rodila bez zázemí domova i potřebné péče...Společně s mýma sourozencema jsme byly v podstatě koťata ulice. Nakonec pseudomajitelé naší maminky požádali o pomoc útulek s tím, že pokud nás pomůže udat, maminku nechají vykastrovat, útulek pomohl a oni ji nechali rodit dál... :/ :O

Ani nevím, zda je ještě mezi námi, ale dle fyz. opotřebování se bojím, že to s ní skončilo moc špatně. Moji sourozenci našli domov, no jó... bílá nebo rezavá barva se udává sama, já jsem černý, ale duši mám přímo duhovou! <3

Dostal jsem se do adopce a za 5 minut dvanáct mě z ní zachránila paní Saša z útulku Konec toulání, chtěli mě dát prosím jako malé kotě do naprosto nevyhovujícího prostoru u hlavního tahu na venkovní život! Tak to ne!

Nakonec jsem šel k jedné hodné starší paní.. u domečku se zahrádkou jsem si to Užíval, byl jsem uvnitř, když jsem chtěl, prošpacíroval jsem zahradu a hupky zpátky na klín.<3

Jenže doba se změnila... 

 

» Princezna z Rotavy

Věk: 7 let 1 měsíc

Princezna je mlaďounká kočička, zhruba půlroční. Narodila se na ulici v odporné panelákové díře. Když jí i se sourozenci máma vyvedla ven, využili jsme příležitosti a okamžitě jsme koťata posbírali. Na mámu jsme pak číhali dva dny, ale podařilo se:-). To bylo překvapení, když jsme zjistili, že jeich máma není plachá, že naopak, je velký mazel, ale venku byla velmi opatrná. Zkrátka někdo se jí zbavil a nevykastrovanou jí vyhodil ven. Máma je mazel, ale Princezna se sourozenci jsou opatrnější, vrnět ale taky umí, potřebují jen najít trpělivé a zodpovědné lidi, kteří by jim dali šanci na nový domov. Vždyť se podívejte, jaká je to krásná kočička.

 

» Vejletník

Věk: 8 let 7 měsíců

Vejletník k nám jednoho dne přišel jakoby na výlet a rozhodl se, že je u nás asi málo koček a že se tu mají vlastně dobře, tak tu zůstal. Zpočátku byl opatrný, to jen nenápadně chodil na krmení, když jsem odešla, ale časem se otrkal a dnes už dokonce chodí i do tepla, aby se ohřál. Vyklubal se z něj mazlivý kocourek, který u nás nabral pořádnou zimní zásobu pod kožíšek a my jsme se rozhodli, že mu budeme hledat domov, kde bude v bezpečí a už nebude muset chodit na výlety a hledat dům, kde dostane najíst. 

 

» Viky

Věk: 7 let 2 měsíce

Překrásný, hravý a mazlivý kocourek Viky, se k nám dostal ve stavu totálního zablešení a pořádně pohublý. Už jednou našel domov, ale musel se k nám do útulku vrátit. Naštěstí tu má jen o měsíc staršího kamaráda Richieho, jinak by se příšerně nudil. Do nového domova může jít sám, ale nebrání se vzít svého kamaráda sebou. :)

 

» Uzlík

Věk: 9 let 8 měsíců

Ahoj, jsem Uzlík, byl jsem nalezen jako bezprizorní koťátko společně s bráškou v zahradkářské osadě, ničí jsem nebyl a venku jsem strádal tak, že mi málem slezla všechna srst, už to vypadalo bledě, ale vyhrabal jsem se ztoho a nakonec se na mě usmálo štěstí, když si pro mě přijeli z Konce toulání! Musel jsem se u lidí pořádně rozkoukat, zprvu jsme jim s bráškou ani za mák nevěřili!

Nyní hrdě hlásím, že  jsem uvrněný a mazlící. Jsem vykastrovany, je mi asi 2,5 roku. Nejradši mám syrové vepřové masíčko a pak hvězíi, nejméně kuřecí, ale nepohrdnu také vařeným masíčkem. Řádím v tunelu a taky si hraji s míčkem. Měl jsem ještě brášku, ale bohužel odešel za duhový most, už je to nějkolik měsíců, tak tu řádím bez  brášky. Rád bych šel domů... Nejlépe do bytu nebo do domečku v klidné zóně bez dopravního provozu. Jsem huňatý, s delší srstí, která se musí pravidelně vyčesávat.

 

» Andělka z Amálčiny smečky

Věk: 11 let 7 měsíců

Na Andělku se usmálo štěstí a 17.3.2018 našla svůj domov. Přejeme Andělce hodně štěstí!

Andělka, kočička z Amálčiny smečky, je naprosto úžasná kočičí společnice. Je sice už starší, odhadujeme 5-8 let, ale za to asi nejúžasnější, nejumazlenější. Kdo potřebuje parťáka do nepohody, pro toho je u nás Andělka připravená okamžitě odejít do domova. Když jsme ji odebírali z nevhodných podmínek, měla tři mrňavá koťata, která by sama neukrmila, museli jsme jí pomáhat. Vše jsme společně zvládli. Andělka byla vychrtlá zubožená kočička, ale to už dávno není pravda. Po odchování koťat byla vykastrována, nechali jsme jí ošetřit bolavé zoubky a dnes je z ní krásná, zasrstěná, lesklá a mazlivá úžasná číča. My si moc přejeme za ní, aby našla ten nej domov.

 

» Ferda

Věk: 7 let 2 měsíce

Ahoj, jsem Ferdo, jsem nádherný mazlík a raubíř.. Někdo mě vyhodil v Kraslicích hned u hlavního tahu, vedle školy. Nevím proč, vyhodil mě i moje sourozence! Náhle jsme ztatily maminku, byla nám zima, měly jsme hlad a moc jsme se báli... Bohužel naše sestřička to nepřežila. Srazilo ji u krajnice auto. My ostatní jsem se dostaly do útulku a musely jsme se rychle naučit sami jíst.. Dosud jsme sály, ale naučily jsme se to rychle.. Musely jsme... :/ Na mé sourozence se usmálo štěstí a jsou již doma a já se tu trápím, sám! Nesnáším samotu, přišel jsme o ně... A teď se mi strašně moc stýská... Snažím se celé dny dostat z ubikace ven a pláču. Pomozte prosím a adoptujte si mě, potřebuju si hrát,potřebuju Vás! 

Je mi tak 10 týdnů... Už papám sám, chodím sám na záchůdek! Neváhejte a vemte si mě, nejlépe ke kočičce či kotěti:)

 

» Bonifác z Amálčiny smečky

Věk: 9 let 7 měsíců

Bonifácek našel domov v březnu 2018.

 

 

Bonifác je dalším členem naší Amálčiny smečky. Celá smečka byla odebrána z velmi nevhodných podmínek. Boni byl vyhublý a bez života. Naštěstí se rychle vzchopil a chytil svoji šanci a dnes je z něj vyloženě buřtík, ale mrštný :-). Má takovou radost ze života, s velkou radostí baští, s velkou radostí vítá každého, kdo k nám přijde, s velkou radostí si hraje a s velkou radostí se mazlí. Je to prostě úžasný kocourek, který hledá domov, do kterého by mohl odejít s některým z kamarádů.

 

» Brouček z Amálčiny smečky

Věk: 9 let 7 měsíců

Brouček je úžasný kocourek z naší Amálčiny smečky. Při odebírání kočiček z velmi nevhodných podmínek byl v nejhorším stavu. Byl cítit zánětem na několik metrů. Byl velmi malý, podvyživený, neměl oko a místo něj jen velkou krustu hnisu, bože, při pohledu na něj jsme se divili, co všechno je možné, že kočka přežije. Vážil pohých 1,6kg a první slova veterináře zněla, jestli to vůbec přežije, že může mít zánět mozkových blan. My jsme samozřejmě nic nevzdávali a začali jsme bojovat, jenomže při podávání léků s námi Brouček bojoval, protože měl bolavou tlamku od špatných zubů. Jo bylo to tenkrát rozhodování, co dřív a co líp. Zuby potřebovaly ven, ale Brouček nebyl tak silný, aby mohl jít pod narkózu. Snažili jsme se mu proto nejdřív léčit jeho stav ATB v injekcích, protože přes tlamku to nešlo. Když se jeho stav zlepšil, podstoupil postupně kastraci, ošetření zubů, těch byla polovina na půl cesty ven už sama a nakonec měl zašité očičko. Dnes je úspěšně doléčený, veselý, velký jedlík a mazlík a čeká na svůj klidný domov.

 

» Bohoušek z Amálčiny smečky

Věk: 9 let 1 měsíc

Bohoušek našel úžasný domov :-)

Bohoušek je nenápadný kocourek z naší Amálčiny smečky. Smečka byla odebrána z velmi nevhodných podmínek a Bohoušek byl tenkrát v žalostném stavu, velmi hubený a bojácný. Dnes je z něj veselý a mazlivý kocourek. Moc rád by našel svůj domov, do kterého by mohl odejít s některým ze svých kamarádů.

 

» Andulka z Amálčiny smečky

Věk: 9 let 1 měsíc

Andulka našla domov v březnu 2018 společně s Drápkem.

 

 

Andulka patří do naší Amálčiny smečky. Při odebírání těchto kočiček z velmi nevhodných podmínek byla velikosti kotěte, vážila pouhých 1,5kg, přesto byla ve vysokém stadiu březosti. Kočička bez života, jakoby ani nebyla. Její duše byla úplně vyhaslá. Naštěstí se to po pár dnech změnilo a Amálka celkem v klidu porodila dva prcky. Bohužel její psychika nedovolila, aby se o ně řádně starala, nevěděla, co má dělat. Prcků se ujala teta Ája ke svému jednomu a Andulka si na ně vzpomněla jen občas. Ale vše dobře dopadlo, všichni vyrostli, prckové už mají své domovy, Andulka u nás velmi posílila a čeká na ten svůj taky. Komu by nevadilo, že by měl doma kočičku miniaturní velikosti, i přes všechnu snahu je Andulka stále malinká, po kastraci, ošetření zoubků a vykrmení váží stále jen 1,70kg, za to je velmi roztomilá. Má několikrát zlámaný ocásek, který je tak zvláštně zakroucený. Miluje své kočičí kamarády, proto by mohla odejít do domova s některým z nich. Tak co myslíte, není právě pro Vás tahle kočičí holka ta pravá?

 

» Ája z Amálčiny smečky

Věk: 8 let 7 měsíců

Ájinka našla domov, kde ji milují a ona si to náležitě užívá:-).

Ája je kočička, která patří do naší Amálčiny smečky, kterou jsme řešili v květnu letošního, kdy byly kočičky odebrány z velmi nevhodných podmínek. Ája byla v té době vysoko březí a ve velmi špatném stavu, museli jsem čekat, jak se se vším popere. A ona se poprala dobře, porodila jednoho strakatého kluka, o kterého se vzorně starala a ještě k němu přibrala do péče další dva prcky od Andulky, která bohužel na péči o ně psychicky neměla. Ájinka byla vzorná máma, po odchovu sama nabrala sílu a je připravená odejít do světa, kde by měla jen svůj domov. Nemusí okolo sebe ostatní kočičky, nejlepší prý by bylo, kdyby byla rozmazlovaným jedináčkem v klidné domácnosti.

 

» Amálka z Amálčiny smečky

Věk: 8 let 1 měsíc

Amálka odešla dne 6. 7. 2018 do nového domova, jsme za ni moc šťastni a přejeme si, aby dělala svému člověku jen radost:-)

Amálka je hlavní kočičkou v naší Amálčině smečce. Celá smečka byla odebrána z velmi nevhodných podmínek. Amálka v té době byla mladá, sotva roční kočička a byla tak malinká, že se dalo těžko věřit jejímu věku. Byla velmi aktivní, pořád někde někomu asistovala, proto byla celá tahle kočičí parta pojmenována po ní. Na Amálku se usmálo štěstí a našla domov. Bohužel to bylo jen takové pomíjivé štěstí a mladá slečna, spíše takové trdlo, nám ji po několika týdnech vrátila se slovy, že na ni nemá čas. Amálka přišla k nám zpět, ale její původní úžasná povaha byla pryč, byla to smutná kočička, trvalo zase dlouho, než se začala ze života radovat. Dnes je opět veselá a hravá a moc by si zasloužila svůj domov. Do domova by mohla jít s některou další číčou ze smečky, bylo by to moc fajn.

 

» Baruška máma

Věk: 7 let 7 měsíců

Barča je máma Babetky a Šlapetky. Opatrná dospělá číča, která se k lidem moc nemá, ale ani jí nejsou cizí. Je zvědavá a hlazení teprve začíná poznávat. Je z ulice, ale vůbec není agresivní, spíš to vypadá, že někde u někoho žila možná jen u domu, bez nějakého zájmu o kočky a už vůbec ne o kastrace. Je moc pěkná a vypadá že bude, jako jedna z mála kočiček z ulice, zdravá. Hledáme pro ni nový domov strpělivých přístupem, časem možná i bezpečným výběhem ven.

 

» Mařenka

Věk: 7 let 7 měsíců

Na Mařenku se usmálo štěstí a i přes její plachou povahu našla domov, kde na ni mají více času a určitě bude brzy pořádný mazel.

Mařenka je opatrná kočička, která v útulku zůstala po kastračním programu na zahradách v Nové Roli. Špatně se jí hojila rána a má jizvu na oku, na které zřejmě špatně vidí. Protože během rekonvalescence začala lidem důvěřovat, dali jsme jí šanci najít nový domov. Rádi bychom jí našli nový domov u zkušených lidí, kteří budou dostatečně trpěliví, přeci jenom není Mařenka uvrněné mazlidlo, ale je krásná a zaslouží si ho.

X
X
X

 

» Bártík bílý

Věk: 6 let 4 měsíce

Oba bílí bráškové, Bártík i Kájík odešli do společného domova. 

Bártík je jeden ze čtyř sourozenců (Kájík, Bára tříbarevka, Pája), kteří se narodili v okolí vietnamského tržiště u hraničního přechodu v Chebu. Je to krásný kocourek, ale velmi opatrný, trvalo mu nejdýl ze všech čtyř, než si našel cestu k člověku. Moc by potřeboval najít domov, kde by byl buď jedinou kočkou nebo by nebyla další kočička moc dominantní. Je mezi ostatními takový otloukánek a všichni to o něm ví, tak mu to dávají nejevo. Při přechodu do nového domova bude potřebovat hodně trpělivosti. Nepečujeme o něj přímo u nás v útulku, ale v dočasné péči v Sokolově.

 

» Bára tříbarevka

Věk: 6 let 3 měsíce

Bára je jedním ze čtyř sourozenců, kteří se narodili v blízkosti vietnamského tržiště na hraničním přechodu v Chebu. Zpočátku byla plachá, ale pomalu si na člověka zvykla a už je z ní docela mazel. Hledáme pro ni domov, kam by mohla odejít sama nebo s některým ze svých sourozenců. Bára není v přímé péči útulku, je o ní pečováno v dočasné péči v Sokolově.

 

» Kájík bílý

Věk: 6 let 3 měsíce

Kájík i jeho bráška Bártík odešli do společného domova.

Kájík je jedním ze čtyř sourozenců, kteří se narodili v blízkosti vietnamské tržnice na hraničním přechodu v Chebu. Byl ze začátku úplný plašánek, ale dnes je z něj ze všech čtyř největší mazel. Je celý krásně bílý a čeká na svůj nejlepší domov. Do domova může jít sám nebo s některým ze svých sourozenců. Je o něj pečováno v dočasné péči v Sokolově.

 

» Pája

Věk: 6 let 3 měsíce

Pája je jedním ze čtyř sourozenců, kteří se narodili v blízkosti vietnamské tržnice na hraničním přechodu v Chebu. Byla hodně plachá, ale postupně se to vše mění a z Páji už je docela mazel. Hledáme pro ni nejlepší domov, kam by mohla jít sama nebo s jedním ze svých sourozenců. O Páju je pečováno v dočasné péči v Sokolově.

 

» Sam

Věk: 5 let 11 měsíců

Samík našel domov.

Samíka někdo odložil ve vesnici v kravíně, asi si myslel, že když se tam pohybují veké kočky, kotě si poradí, přinejměnším se někde nakrmí. Vysvětlujte blbci, že tak to není, že dospělé kočky si hájí to své a na cizí koťata zbyde to poslední. Samík byl velmi hladový a vyhublý. Snažíme se to napravit a on nám hodně pomáhá, baští jak zjednaný. Je moc krásný a doufáme, že najde ten správný domov.

 

» Nikolka

Věk: 5 let 9 měsíců

Nikolka našla domov.

Nikolku odložil nějaký tupec v kravíně. Odložil ji tam i se Samíkem. Nikolka je ještě menší než Samík, odhadujeme dva měsíce, měla by být ještě pár týdnů u mámy a někdo jí připravil úžasný vstup do lidského světa. Šup s ní rovnou do zimy někam ke kravínu. Byla zmrzlá a hladová, ale statečně se drží, baští jak o závod, tak doufáme, že brzy najde svůj vysněný domov.

 

» Leny

Věk: 5 let 11 měsíců

Leny odešla do společného domova s kočičkou Lilly.

Kočička Leny běhala jako úplně mrňavé kotě po tříproudé silnici před Chebem, měla obrovské štěstí, že to přežila bez úhony, když víme, jak si to tam auta sviští. Byla ještě prcek, co se měl hřát u mámy a někdo si asi myslel, že vyhodit ji na silnici bude nejlepší, že bude rychle vyřešeno. Teď už je z ní mazlivá kočička, která čeká na svůj domov.

 

» Majda

Věk: 13 let 7 měsíců

Majdičku jsme odchytávali u domu staré paní, kterou odvezli do nemocnice a již se nemůže dál o kočičky starat ani ona ani její rodina. Majda pravděpodobně celý život rodila koťata a čelila útokům nekastrovaných kocourů z okolí.

Nyní je Majda po kastraci, odblešená,odčervená a očkovaná. Je strašně mazlivá a vyloženě si užívá svůj teplý pelíšek a to ,že někam patří a někdo jí má rád.

Velice rádi bychom Majdičce našli vhodný domov na dožití, hlavně v teple, zimy venku už užila dost.

 

» Vítek

Věk: 5 let 1 měsíc

Vítek je koťátko z krabice, kterou donesla paní na MP Cheb, celkem se k nám dostalo 5 totálně vyhladovělých koťat, všichni sourozenci již našli domov. Víteček má vrozenou vadu a proto není nabízen k adopci. Má problémy s přijmem potravy kvůli zúženému jícnu. Zkoušíme naučit Vítka i s tímto handicapem normálně jíst a zatím se to daří.

 

» Mikeš ze Slapan

Věk: 6 let 7 měsíců

Mikeš je mladý veliký kocourek, typický vesnický toulavý koucour bez jakékoliv veterinární péče. U nás jsme mu vyléčili rýmu, ušní svrab a odčervili ho, nyní je již i vykastrovaný a je třeba ho pořádně vykrmit.

Je to velký mazlík, nemá rád psy. 

Bez problémů používá kočičí wc.

Dobře by mu bylo jak v bytě tak v domku se zahrádkou v bezpečné lokalitě.

 

» Vašík z Lubů

Věk: 5 let 6 měsíců

Vašík se k nám dostal poté, co se jeho páníček ocitl bez domova a kočky, o které se staral, zůstaly v zimě venku včetně koťat.

Vašík je totální mazlicí medvídek, má rád lidi, děti, ostatní kočky i psy.

Rád se mazlí, jen se ho dotknu už vrní.

Je čistotný, kastrovaný, kompletně očkovaný, odčervený odblešený.

Váša je vhodný do rodiny s dětmi, je absolutně bezproblémový.

Domů by mohl jít třeba s kamarádem Bertíkem (na fotce)

 

» Daisy

Věk: 3 roky 11 měsíců

Daisy je u nás od svých cca 4 týdnů, byla nalezena u frekventované silnice sama bez maminky, velice rychle začala sama papat, ovšem asi díky nedostatku potravy od narození, je velice malá a drobná.

Nedříve bylo nutné holčičku zbavit velkého množství blech a také svrabu v uších. 

Nyní je Daisy krásná, zdravá, očkovaná holka. 

Ráda si hraje a provokuje ke hře i ostatní dospělé kočky. Její největší kamarádkou je asi o měsíc starší koťátko Stelinka.

Daisy hledá domov pouze v bytě.

 

» Shiva

Věk: 13 let 8 měsíců

Shiva je už taková kočičí babička, dostala se k nám poté, co ji její majitelka vyhodila ven, protože čůrala mimo kočičí wc. Pravděpodobně to dělala ze stresu, do domácnosti totiž přibývala další zvířata včetně kocourů.

Původně bytová kočka se najednou ocitla venku. U nás jsme vyléčili zánět močového měchýře, protože samozřejmě nastydla. Přibrala více než 1kg. 

Lidi má Shiva ráda, ovšem pomazlit se přijde pouze, když ona sama chce. Ostatní kočky nevyhledává, spíše se jich straní. Nejvhodnější by byl domov, kde by mohla být jako jedináček.

 

» Stelinka

Věk: 4 roky

Stelinka je koťátko od kočičky Malvínky, kterou k nám již březí přinesli hodní lidé. Stela se narodila 6.7. 2020, je kompletně očkovaná, velice mazlivá, zvyklá na děti i ostatní kočky. Její nejlepší kamarádkou je o měsíc mladší kočička Daisy.

Domov hledá Stelinka pouze v bytě u zodpovědných lidí, ven nechodí.

 

» Malvínka černá

Věk: 5 let 1 měsíc

Malvínku k nám přinesli hodní lidé se dvěma koťaty a již opět březí. Za svůj krátký život tak stihla několikrát porodit. 

Nyní je již vykastrovaná, kompletně naočkovaná a začíná přibírat. Celkově je to ale drobnější kočička velice milé povahy, chodí za člověkem jako pejsek a reaguje na zavolání. Je vhodná do rodiny k dětem, je zvyklá na pejsky i ostatní kočičky.

 

» Dinuška

Věk: 4 roky 2 měsíce

Dinuška je sedmiměsíční slečna, poslední z pěti koťátek, které ještě nenašlo domov.

Celá kočičí rodinka živořila v nepěkných podmínkách venku, a tak nakonec koťata i s maminkou putovala k nám do útulku.

Dinuška je moc hodná, hravá a nebojácná, je zvyklá na přítomnost ostatních koček.

Je vhodná pouze do bytu.

 

» Bořík

Věk: 4 roky

Kocourek Bořík se narodil 6.7.2020 kočičce Malvínce, kterou k nám přinesli hodní lidé již březí. 

Bořík je velice živé koťatko, nejvíce si rozumí se sestřičkou Sazinkou, ta je rovněž  k adopci.

Kocourek je očkovaný a kastrovaný.

 

» Kulihrášek

Věk: 4 roky 2 měsíce

Kulihrášek se narodil v horské obci Bublava velmi plaché kočce u jedné chalupy. Kočku mámu jsme nechali kastrovat a její koťata jsme přijali k nám. Kuli byl tak divoký, že nás chtěl všechny sežrat i s přepravkou, ale pak se první přišel pomazlit a od té doby je z něj neskutečný mazel. Do domova může odejít sám nebo s nějakým parťákem od nás. 

 

» Buchtička

Věk: 4 roky 2 měsíce

Buchtička se narodila v horské obci Bublava velmi plaché kočce, kterou jsme nechali kastrovat a její koťata jsme přijímali k nám. Z původně plaché holčičky se Buchtička krásn vymazlila. Ráda si hraje, ráda pozoruje a mazlí se. Do domova může odejít sama nebo s nějakým parťákem. 

 

» Bobeš

Věk: 9 let 3 měsíce

Bobeš zůstal v bytě se svými kamarády opuštěný, protože jejich majitelka už se ze zdravotních důvodů domu nevrátí a nebude s moct o ně dál starat. Bobeš i jeho parťáci jsou pořádní kocouři. Bobeš má mohutnou postavu a je extrémně ukecaný a je mu úplně jedno proč, pořád na nás volá. Vyžaduje společnost a neustále plnou misku. Nejvíc se kamarádí s Honzíkem, se kterým by mohl odejít do společného domova. 

 

» Honzík

Věk: 9 let 3 měsíce

Honzík zůstal i se svými kamarády opuštěný v bytě, protože jejich majitelka už se ze zdravotních důvodů domů nevrátí a nemůže se o ne dál starat. Honzík je statný kluk. Je zpočátku opatrný, údajdě byl zachráněn z ulice. Když si na nové místo a na lidi zvykne, je milionový, ale raději má ženy než muže. Do domova by mohl odejít se svým kamarádem Bobešem, bylo by to pro něj lepší, v Bobešovi cítí velkou oporu. 

 

» Lola

Věk: 5 let 7 měsíců

Lolinku pravděpodobně někdo vyhodil na ulici, hodní lidé ji dovezli k nám, byla vysoce březí a za krátko u nás porodila a odchovala 5 koťátek. 

Nyní je již kastrovaná a očkovaná a připravená vyrazit do nového domova.

Nemá ráda ostatní kočky, psů se spíše bojí, ale na menšího psího kamaráda by si nejspíše zvykla.

K dětem spíše větším.

Čistotná, hravá, ráda spí v posteli.

 

» Karkulka

Věk: 7 let 6 měsíců

Karkulka je zhruba pětiletá dáma. A když říkám dáma, tak to myslím doslova. Pomazleníčko, to by nejradši jen pro sebe, dobroty také. Ale ostatní kočky sakra nemusí. Je na ně hodně ošklivá, jen se na ni některá podívá. Moc touží po domově, kde budu jediná kočka. Je zvyklá na volný pohyb, ale určitě by byla spokojená i v prostornějším bytě. 

 

» Valinka

Věk: 5 let 3 měsíce

Valinka byla nalezena spolu s dalšími šesti kočkami v poli nedaleko Chebu, byla březí, avšak o svá koťata přišla.

Nyní je již po kastraci a je z ní veselá baculatá kočička.

 

» Julinka

Věk: 11 let 3 měsíce

Babička Julinka hledá domov, je moc milá hravá a kvůli hračkám dokáže řádit jako kotě. Má ráda děti i pejsky. Má ráda pohodu a svůj klid, ráda spí na okně nebo na gauči, v přítomnosti jiných koček je neklidná a bojí se. Proto jsme se rozhodli, že lépe by jí bylo v rodině, kde by byla jako jedináček než v útulku mezi více kočkami, kam jsme ji přijali na dožití.

 

 

» Nelinka

Věk: 2 roky 9 měsíců

Nelinka je odrostlé kotě, které se k nám dostalo na jaře, vyrostla z ní krásná slečna, nyní má už 4kg. Je hravá, hodí se k větším dětem, psů se nebojí.

Občas chodí i ven, ale pouze s člověkem a hned jde zase zpět, poslouchá jako pejsek a přiběhne na zavolání.

 

 

» Mařenka z Rotavy

Věk: 9 let 4 měsíce

Mazlivá starší kočička, nemá ráda ostatní kočky, s pejsky nemá problém.

 

» Ušatej

Věk: 2 roky 9 měsíců

Ušatej je u nás v útulku od Velikonoc 22, kdy pobíhal v blízkosti Německých hranic. Ani neměl zimní srst, což dokazuje , že byl pravděpodobně vyhozen z bytu.

Po příchodu k nám musel být přeléčen antibiotiky. Nyní je již zdráv, přibíra a vyhlíží nový domov.

 

» Sárinka

Věk: 9 let 4 měsíce

Sárinka se k nám dostala březí z Rotavy, kde jí ubližovali. 7.8.21 porodila 7 koťátek, která vzorně odchovala. 

Poté zkolabovala, asi to byl moc velký nápor na její oslabené tělíčko, málem přišla o život, vypadalo to s ní bledě, ale Sárinka se nevzdala vybojovala si svoje místo pod sluncem.

Nyni je již zdravá a hledá nový domov, zaslouží si ten nejlepší.

 

» Buchta

Věk: 3 roky 7 měsíců

Buchtičku a její sestru Trdličku u nás někdo vyhodil u útulku na podzim roku 2021. Buchtička měla cca 2kg, byla moc hladová a podařlo se mi jí vystrašenou chytit, když přišla k nám do sklepa, kde máme průlez, aby se najedla. Prošla si u nás léčbou a následnou kastrací, po  které zkolabovala a skoro přišla o žvot. Naštěstí se mi jí povedlo vzkřísit a je tu s námi. Je z ní pěkná zakulacená kočička, která má ráda lidi kolem sebe a ráda se mazlí. 

 

» Ginger

Věk: 1 rok 11 měsíců