V léčení

» Hubert

Věk: 6 let 10 měsíců

Kocourka Huberta jsme odchytili dá se říci omylem , při odchytu kočičky Jitulky a Jitulátek , na kruhovém objezdu na hlavní silnici v Sokolově .Kocourek ve sklopci spal a nechal se hladit . Fešák Hubert byl považován za divoého plašánka , neboť na ulici se lidí bál a stranil se jich . Kocourek je poznamenaný životem na ulici , je hrozně moc unavený , byl hladový , plný parazitů , v dubnu vytaženo 16 klíšťat , špinavý , porvaný a strupatý . Je velmi klidný . Kočičí pouliční party se stranil , byl spíše sám .

Až se Hubertík zahojí , bude z něj opravdový fešák .

Depozitum Sokolov

 

» Ouško

Věk: 6 let 3 měsíce

Kočička k nám přišlo náhodou , jeli jsme tenkrát pro dvě a přivezli tři , kočička se nám tak nějak připletla do cesty , seděla odevzdaně u silnice a zřejmě čekala co bude dál . Měla průjem , špatná očka , obrovskou rýmu , sýpala , bouli na bříšku a z jednoho jen půl ucha . S jejím zdravíčkem to blo jako na houpačce , když bla schopna operace , zjistilo se , že má navíc obrovskkou cystu a přirostlý močový měchýř k bříšku :( Dnes už by zřejmě nežila ... Ale u ná  , je šťastná , je zahojená a je tuze vděčná .

Depozitum Sokolov

 

» Bertička

Věk: 3 roky 2 měsíce
Kočička je od bezdomovce, vzali jsme ji zuboženou, měla 2 kila, silnou rýmu a silny průjem, blechy. Dostala convenii, odčerveni, odblešeni, vitaminy. Bohužel se během prvniho dne ukazalo, ze neudrži stolici - kaka všude, hrozný zápach . Vzali jsem ji na KV vet, kde byla dva dny na kapačkach a pozorovani, udělala se ji vyšetreni krve, krev v pořadku. Silny zánet střev.  Dostala dalši atb a něco proti průjmu, doted bere Etnazol .. Hledáme ji akutně domov , samozřejmě po zaléčení a nebo dočasnou péči .
Sokolov

 

» Evžen

Věk: 6 let 11 měsíců

Evžen je velký a mohutný, je hodný, miluje lidi, nemusí kočky, byl zoufalý na ulici kde hledal pomoc u jisté ženy a ta se obrátila na nás, protože Evža se nevzdával a přespával u paní na rohožce, jak chtěl být u něvoho doma, navíc bylo zimní období a on Evža byl po sražení autem. 

Doma by byl rád s dospěláky lidskými a ti by ho mohli rozmazlovat masíčkem jak syrovým tak vařeným a z granulek by potřeboval ty pro alergiky.

Depozitum Sokolov

 

» Slaměnka

Věk: 1 rok 5 měsíců

Slaměnka vzata ze špatných podmínek ve věku 6 měsíců, ve vysové březosti. 

Drýte pěsti.

Depozitum Sokolov

 

» Penny

Věk: 1 rok 10 měsíců

Penny je kočičkou, která bezradně hledala pomoc na parkovišti  u obchodu. Je hubená se zraněnou packou v kloubu, zřejmě prokousnutou či propíchlou. Moc jí to bolí. Až se dá do pořádku ráda by dobrý a klidný domov v bytě. Je to velký mazel.

Depozitum Sokolov