Konectoulání - kočka

Vítejte

Co dělat, když najdu kočku

Poskytujeme přechodný domov nalezeným nebo týraným kočičkám. Azyl u nás naleznou i zvířata, o která se již jejich majitelé z různých důvodů nemohou starat. Příchozí kočky jsou ošetřeny, v případě nemoci léčeny, očkovány a kastrovány. Pokud je to možné, snažíme se většinu kočiček umístit k novým majitelům. Hledáme opuštěným kočkám nový a důstojný domov. Bohužel ne každá kočička je už znova umístitelná. Může to být způsobeno tělesným handicapem, stářím, nevyléčitelnou nemocí nebo to můžou být další důvody a i výmluvy (rodinné problémy, úmrtí majitele, módnost druhu koček, atd. atd.) Častým problémem je i špatný psychický stav koček, které už díky svým předchozím zážitkům či životě ve volné přírodě navždy zůstanou plaché a už nikdy nenajdou důvěru k lidem. Tyto kočky jsou vhodné do zemědělských stavení pro lov myší. Budou Vám vděčné za plnou misku a nocleh.

 

Aktuality

» HLEDÁ SE .

Ališka

 

V pondělí 21.12.2015 po poledni se nám ztratila kočička jménem ALIŠKA.
V době ztráty měla na krku modrý reflexní obojek. Barvy je smetanově kávové, s tmavýma tlapičkama, oušky, čumáčkem a ocáskem, oči má modré.

Je kastrovaná, NENÍ „papírová“, přesto je nám velmi drahá...

POKUD ji někde uvidíte či najdete, PROSÍME, zavolejte nám na t.č. 720 225 924.
Vzniklé náklady telefonováním, nebo dokonce přivezením (ZDENĚK NOVÁK, RÁJEC 9 U OBCE ČERNAVA, NAPROTI KAPLIČŘCE, NAD HOSPODOU/ rádi uhradíme spolu s finanční odměnou!.

Pokud Ališku někdo našel či jakýmkoliv způsobem „přichýlil“, prosíme, vraťte ji, co nejdříve.
PÉČE O NAŠI KOČIČKU JE NÁKLADNÁ VZHLEDEM K JEJÍMU CITLIVÉMU ZDRAVÍ, potravinovým alergiím /boláky v srsti/, GASTRITIDÁM /zvracení, krev ve stolici a sliznice střev se odlučující – nutné zásahy zvěrolékaře/...

Pokud by nálezce neměl čas nebo z jakéhokoliv důvodu nemohl kočičku k nám dopravit – ozvěte se, přijedeme pro ni. Pokud nebudeme právě na uvedené adrese, ozvěte se, kočičku můžete dát za plot ( Rájec 9), spolu s kontaktem na vás.

Kočička je sice hezká, ale může „obtěžovat“ také množstvím zanechávané srsti. My ji však máme od věku maličkého kotěte, a přijali jsme to jako „daň“ za její milou společnost pro nás i kocourka, se kterým vyrůstala a také ji neustále hledá.

Pokud by ji někdo viděl či nalezl již neživou, prosíme též o zprávu s místem nálezu. Hledáme ji ve dne, v noci. Je to vysilující, i psychicky. Jsou to nedobré a smutné Vánoce...
FOTKA KOČIČKY V PŘI KLIKNUTÍ NA JEJÍ JMÉNO V NÁZVU AKTUALITY  .
DOUFÁME A DĚKUJEME

»  číst více  «   |   přidáno: 27.12.2015

» Vánoční kočičí přání

Právě teď probíhá vánoční přání našich i jiných kočiček z různých depozit .Přejeme Vám krásné Vánoce a uspěšný vstup do nového roku 2016 , mějte jej celý krásný a prožijte ho ve zdraví s velkou spoustou úspěchů . 

Anna , Saša a všechna naše chlupatá stvořeníčka .

http://kociciprani.cz/kocky

 

»  číst více  «   |   přidáno: 25.12.2015