Konectoulání - kočka

Vítejte

Co dělat, když najdu kočku

Poskytujeme přechodný domov nalezeným nebo týraným kočičkám. Azyl u nás naleznou i zvířata, o která se již jejich majitelé z různých důvodů nemohou starat. Příchozí kočky jsou ošetřeny, v případě nemoci léčeny, očkovány a kastrovány. Pokud je to možné, snažíme se většinu kočiček umístit k novým majitelům. Hledáme opuštěným kočkám nový a důstojný domov. Bohužel ne každá kočička je už znova umístitelná. Může to být způsobeno tělesným handicapem, stářím, nevyléčitelnou nemocí nebo to můžou být další důvody a i výmluvy (rodinné problémy, úmrtí majitele, módnost druhu koček, atd. atd.) Častým problémem je i špatný psychický stav koček, které už díky svým předchozím zážitkům či životě ve volné přírodě navždy zůstanou plaché a už nikdy nenajdou důvěru k lidem. Tyto kočky jsou vhodné do zemědělských stavení pro lov myší. Budou Vám vděčné za plnou misku a nocleh.

 

Aktuality

» Jarmark

V sobotu 25. 8. 2018 se koná v Kraslicích tradiční jarmark. Náš útulek zde bude mít stánek. Stojíme přímo před bývalým hotelem Praha. Kdo byste nás rád podpořil a budete poblíž, přijďte, rádi Vás uvidíme.

»  číst více  «   |   přidáno: 24.8.2018

» Konec toulání v novinách!

Dne 19.12.2017 vyšel v Mladé frontě dnes článek - rozhovor se mnou na téma provozu útulku a péče o toulavé kočky. Článek si můžete přečíst po rozkliknutí této aktuality.

»  číst více  «   |   přidáno: 26.12.2017