Konectoulání - kočka

Vítejte na našich stránkách

Co dělat, když najdu kočku? Chcete nás navštívit?

Poskytujeme přechodný domov nalezeným nebo týraným kočičkám. Azyl u nás naleznou i zvířata, o která se již jejich majitelé z různých důvodů nemohou starat. Příchozí kočky jsou ošetřeny, v případě nemoci léčeny, očkovány a kastrovány. Pokud je to možné, snažíme se většinu kočiček umístit k novým majitelům. Hledáme opuštěným kočkám nový a důstojný domov. Bohužel ne každá kočička je už znova umístitelná. Může to být způsobeno tělesným handicapem, stářím, nevyléčitelnou nemocí nebo to můžou být další důvody a i výmluvy (rodinné problémy, úmrtí majitele, módnost druhu koček, atd. atd.) Častým problémem je i špatný psychický stav koček, které už díky svým předchozím zážitkům či životě ve volné přírodě navždy zůstanou plaché a už nikdy nenajdou důvěru k lidem. Tyto kočky jsou vhodné do zemědělských stavení pro lov myší. Budou Vám vděčné za plnou misku a nocleh.

 

Aktuality

» Právě probíhá ´Kočičí přání´

Právě probíhá další kolo Kočičího přání, až do 5.1. 2020 můžete kočičkám zakoupit dárek nebo jim přispět libovolnou částkou do misky.

https://www.kociciprani.cz/kocky

»  číst více  «   |   přidáno: 21.12.2019

» Vánoce v útulku Konec toulání 2019

Všichni jste srdečně zvání na přátelské předvánoční setkání, které se uskuteční dne 14.12.2019 od 12.00 do cca 16.00 hodin,v útulku Konec toulání v Kraslicích, na adrese Krásná 134. Pokud budete bloudit, volejte 606 326 762.
Na místě samozřejmě sbor našich kočiček k pomazlení a jako vždy ohníček, svařené víno, teplý čaj i něco k zakousnutí. A hlavně přátelská atmosféra a skvělá společnost lidí, kteří mají jedno společné, srdcem tíhnou ke kočkám tak, jako my.
 
Našim kočičkám můžete pod stromeček přivézt různé, vlastně již obvyklé dárky. Mlsnoty, kvalitní prémiové granule (Royal Canin, Purizon, Applaws, Brit care aj.), konzervy (Smilla, Cosma, Bozita aj.), co dále na útulku...

»  číst více  «   |   přidáno: 31.10.2019