Konectoulání - kočka

Vítejte

Co dělat, když najdu kočku

Poskytujeme přechodný domov nalezeným nebo týraným kočičkám. Azyl u nás naleznou i zvířata, o která se již jejich majitelé z různých důvodů nemohou starat. Příchozí kočky jsou ošetřeny, v případě nemoci léčeny, očkovány a kastrovány. Pokud je to možné, snažíme se většinu kočiček umístit k novým majitelům. Hledáme opuštěným kočkám nový a důstojný domov. Bohužel ne každá kočička je už znova umístitelná. Může to být způsobeno tělesným handicapem, stářím, nevyléčitelnou nemocí nebo to můžou být další důvody a i výmluvy (rodinné problémy, úmrtí majitele, módnost druhu koček, atd. atd.) Častým problémem je i špatný psychický stav koček, které už díky svým předchozím zážitkům či životě ve volné přírodě navždy zůstanou plaché a už nikdy nenajdou důvěru k lidem. Tyto kočky jsou vhodné do zemědělských stavení pro lov myší. Budou Vám vděčné za plnou misku a nocleh.

 

Aktuality

» Jarní kolo kočičího přání

Od 5. - 20. 5. 2019 bude probíhat další kolo Kočičího přání. I naše kočičky budou čekat na svůj dárek. Veškeré informace najdete na www.kociciprani.cz

»  číst více  «   |   přidáno: 4.5.2019

» Kalendáře na rok 2019

Hlásím, že máme ještě naše útulkové kalendáře k prodeji, kdo máte zájem, neváhejte nás oslovit, dělají lidem velkou radost i jako vánoční dárky:-) Cena jednoho je 200,-Kč, je možné zaslat i poštou s příplatkem za poštovné. Domluva možná zde, na mailu konectoulani@seznam.cz, na tel.: 606 326 762, když nezvedám, pište SMS. Je možné i předání v jiném městě než v Kraslicích, podle domluvy.

»  číst více  «   |   přidáno: 7.12.2018