Pomozte útulku nákupem přes GIVENIO

Nově je útulek Konec toulání v dárcovském projektu Givenio.cz.  Útulek můžete podpořit online nákupem, za který se načte útulku částka 300Kč a to není zdaleka všechno! Kdykoliv budete nakupovat, poputuje na transparentní účet útulku další procenta z prodeje! Není to úžasné?

Jak na to? 

Podpořit útulek můžete nákupem na internetu u prodejců zapojených do dárcovského programu http://givenio.cz/

Zde se zaregistrujete velmi jednoduše ( jde to i přes facebook účet, aniž byste museli vyplňovat veškeré registrační údaje) a rozbalí se nabídka online obchodů, které jsou do programu zapojeny a pak v nich nakupujete. 

Nebo si můžete stáhnout interaktivní tlačítko, které bude umístěno na horní liště a po kliknutí jednoduše zjistíte, jestli je právě navštívený eshop zapojený do programu.

Za každého nového podporovatele se načte útulku 300,- a potom vždy určitá procenta z nákupu. Přidejte se a řekněte o Givenio. cz dalším!

"Nestojí Vás to ani korunu navíc.

Za zboží / službu zaplatíte stejně, jako kdybyste nakoupili bez darovacího tlačítka. Je jen na Vás, kterou neziskovku podpoříte. 
Přidejte si darovací tlačítko - plugin pro Váš prohlížeč a nakupte v e-shopech tak, jak jste zvyklí."

Udělejte tak nákupem radost nejen sobě, známým, ale i dalším, kteří nemají svůj hlas - třeba kočičkám v útulku Konec toulání! 

V projektu jsou zapojené velké online molochy jako je např. Mall, Zoot, Aliexpress, Pilulka.cz, Kasa.cz a mnoho dalších!

Jste prodejce? Zapojte se a pomáhejme všichni společně!

 

 

přidáno: 10.5.2017

«  zpět na všechny aktuality