Nové facebookové stránky

Rádi bychom Vás pozvali do prostředí nových fb stránek, na kterých to opravdu žije...

Zveme všechny příznivce útulku Konec toulání na nové facebookové stránky, které jsou denně aktulizovány a přináší spoustu informací o chodu útulku, pořádaných akcích a akutních případech koček, jimž útulek pomáhá propagací na své stránce najít domov nebo dočasnou péči.

Nově najdete na stránce alba fotek všech našich koček k adopci reálné nebo virtuální adopci na dálku. Facebook je mnohem pružnější prostor pro komunikaci s Vámi a mnohem flexibilnější nástroj propagace, proto jsou zde novinky zveřejněny dříve nežli zde na webu.  

Budeme velmi vděčni za sdílení inzerátů i našich stránek.

Bohužel o nás stále ví málo lidí a hodně jich (i místních) netuší, že existujeme a že Konec toulání je největší útulek pro kočky v Karlovarském kraji. Rádi bychom zvýšili povědomí o tom, že tu jsme, že pomáháme a že nás to baví!

Záchrany bezprizorních koček stejně jako jiných druhů zvířat mají nesmírný význam a důležitost, nejen pro ně, ale i pro nás lidi. Učí nás- toleranci, empatii, naslouchání a trpělivosti. Kočkám je nezřídka ubližováno lidmi a nejsou lidmi často jakožto zvířecí druh se svými specifickými potřebami pochopeny... Mělo by pro nás být prioritou projevovat lidství těmi nejryzejšími způsoby - pomocí slabým, podporou bezbranných a ochranou těch, kteří nemají svůj hlas...

Osvěta, propagace a pomoc těmto tvorům má pro nás hluboký smysl.

KAŽDÝ MŮŽE POMOCI...

Přidejte se, sdílejte naše fb stránky, ať se o nás ví a ať všechny čičinky, které u nás hledají domov, ho brzy najdou a předají vstupenku do útulku dalším...

Pro přechod na fb stránku Konec toulání klikněte zde 

přidáno: 24.4.2017

«  zpět na všechny aktuality