Případ SMEČKY ODEBRANÉ Z NEVHODNÝCH PODMÍNEK

Bivoj a Amálka jsou po kastraci, další dvě čičinky jsou vysoce březí, Andělka ztrácí mléko... 

BIVOJ JE KÁPO SMEČKY A VZHLEDEM K TOMU, ŽE SI PŘEDCHÁZEL MALOU AMÁLKU, MUSEL JÍT NA KASTRACI. ZVLÁDNUL JI DOBŘE, STEJNĚ TAK, JAKO EXTRAKCI ZKAŽENÝCH ZUBŮ... 

 

AMÁLKA SE PO KASTRACI KRÁSNĚ ZOTAVUJE, UŽ PAPÁ A HRAJE SI.

BOHUŽEL MAMINKA ANDĚLKA ZAČÍNÁ KOLABOVAT, NEMÁ DOST MLÉKA, A TAK DĚTI MAJÍ STÁLE HLAD, MUSÍ SE RUČNĚ DOKOJOVAT.

TÍMTO PROSÍME VEŘEJNOST, ZDALI BY SE NENAŠEL ZKUŠENÝ KOČIČKÁŘ, KTERÝ UMÍ UMĚLE KOJIT MIMINKA A KTERÝ BY BYL OCHOTEN PŘEVZÍT TUTO NELEHKOU ÚLOHU. JE POTŘEBA MAMINKU I S MIMINKY UMÍSTIT DO KLIDNÉHO KARANTÉNNÍHO PROSTORU A NA 14TI DENNÍ MIMINKA A VYSÍLENOU MAMINKU DOHLÉDNOUT, DOKOJOVAT A PEČOVAT O NĚ. VZHLEDEM K POČTU KOČEK, KTERÉ MÁME V PÉČI, JIŽ NENÍ V NAŠICH SILÁCH ZVLÁDNOUT TUTO ROLI.

 

ZA PŘÍPADNOU POMOCNOU RUKU DĚKUJEME, KRASLICE, KONTAKT: 606 326 762

 

AKTUALIZACE: Andělka má opět mléko, koťata již sami papají, mají se čile k světu. Ájinka porodila jedno koťátko, těhotná Andulka ještě na svůj moment čeká. Aranka, která přišla o mláďata ještě na místě nálezu, je dokonalou tetou oběma maminkám! O koťata se vzorně stará! Stále hledáme domov Cipískovi nebo Bivojovi, mezi kterými probíhají konkurenční boje! Začíná je Bivoj a končí Cipísek, nepřispívají k hamornii ve smečce! Jeden musí nutně domů. Nejlépe Cipísek, který je na tom zdravotně lépe nežli Bivoj! Můžete ho  najít v albu HLEDAJÍ DOMOV.  

Všichni kluci kromě Broučka mají již za sebou kastrace! Malý Barnabášek bohužel prodělal kvůli neesestoupení varlete do šourku větší operaci. Měl kuličky v bříšku. Zvádl však vše na jedničku! 

Smečka se dostává do pohody, plašánci se chodí pomalinku mazlit. Brouček se mimořádně zlepšil, ještě bere antibiotika, ale po léčbě ho čeká kastrace, revize zubů a možná i operace oka. 

Všem děkujeme za ohromnou podporu! 

Každodenní info můžete sledovat na naší Fb stránce Konec toulání

přidáno: 16.5.2017

«  zpět na všechny aktuality