SAZÍK HLEDÁ URGENTNĚ DOMOV!

SAZÍK PŘICHÁZÍ O DOMOV! VHODNÝ JE DO DOMEČKU SE ZAHRÁDKOU V KLIDNÉ LOKALITĚ, JE TO MIMOŘÁDNÝ MAZLÍK!

KDO SE HO  UJME?

Ahoj, jsem SAZÍK - kocourek, enormně mazlivý, vykastrovaný, mladý! V srpnu mi bude 5 let. Narodil jsem se naprosto vyčerpané a uondané mamince, která jen cyklicky rodila bez zázemí domova i potřebné péče...Společně s mými sourozenci jsme byli v podstatě koťata ulice. Nakonec pseudomajitelé naší maminky požádali o pomoc útulek s tím, že pokud nás pomůže udat, maminku nechají vykastrovat, útulek pomohl a oni ji nechali rodit dál... 

Ani nevím, zda je ještě mezi námi, ale dle fyz. opotřebování se bojím, že to s ní skončilo moc špatně. Moji sourozenci našli domov, no jó... bílá nebo rezavá barva se udává sama, já jsem černý, ale duši mám přímo duhovou! 

Dostal jsem se do adopce a za 5 minut dvanáct mě z ní zachránila paní Saša z útulku Konec toulání, chtěli mě dát prosím jako malé kotě do naprosto nevyhovujícího prostoru u hlavního tahu na venkovní život! Tak to ne!

Nakonec jsem šel k jedné hodné starší paní.. u domečku se zahrádkou jsem si to Užíval, byl jsem uvnitř, když jsem chtěl, prošpacíroval jsem zahradu a hupky zpátky na klín.

Jenže doba se změnila... 
Paničce zemřel manžel, její stáří ji donutilo opustit dům. Do domku přijdou lidé, kteří mají velkého psa, pes mě honí a já se ho bojím a stále před ním utíkám na strom nebo na silnici. Paní si mě zkoušela brát do bytu, ve kterém teď bydlí, ale protože je to nedaleko domku, vracím se zpět a běhám u toho přes silnici, což je nebezpečné. Jsem velmi milý kocourek, miluji lidi. Jsem zvyklý na teplý pelíšek a volný pohyb venku, takže hledám bezpečnou zahrádku. Baštím granulky Royal Canin a další dobrůtky. Mám u sousedů kamarádku kastrovanou kočičku, takže k nějaké kočičce bych mohl.
Jsem v Habartově. V bytě jsem se neohřál...

Nemůžu tu být takto nezajištěný, v bytě nevydržím. 

Co teď se mnou bude? Zachrání mě někdo podruhé?

kontakt: +420 606 326 762 nebo mail konectoulani@seznam.cz

SAZÍK

přidáno: 3.5.2017

«  zpět na všechny aktuality