SOS MATERIÁLNÍ A FINANČNÍ POMOC pro kočičky v akutním stavu!

Prosíme veřejnost o materiální a finanční pomoc pro cca 15 koček v bídném zdravotním stavu převzatých od chovatelky z nevhodných podmínek. Konec toulání nyní podniká veškeré kroky vedoucí ke zlepšení jejich zdravotního stavu! Veterinární vyšetření, antibiotické léčby, posílení imunity, šetrné postupné odparazitování, kvalitní strava a zázemí, stejně jako dostatek stimulů a kontroly jejich zdrav. stavu jsou na denním pořádku. Konec toulání má tak ke svým cca 100 depozitním kočičkám další cca 15 kočiček, kterým se musí intenzivně věnovat. Případ je náročný nejen z hlediska časové a energetické investice, ale zjeména té finanční.

 

Jedna kočička kojí, jedna je po vet. vyšetření vysoce březí, je podvyživená, malinkatá jako malé 4měsíční koťátko...Na sonu byla min. dvě miminka a možná se nejedná o poslední matku ve vysokém stupni gravidity. Malý Brouček má akutní zánět, chybí mu oko a již nyní se bojíme, jaké následky tak masivní neléčený zánět na celkový organismus může mít...

Všechny kočičky jsou extrémně podvyživené, malé s tenkými nožičkami. Jejich fyziognomie neodpovídá jejich věku.. Mají svrab /plísně, jsou začervené, imunitně slabší. Až další vyšetření ukáží jak vážný je jejich zdravotní stav.

PROSÍME VEŘEJNOST O POMOC FINANČNÍ ČI MATERIÁLNÍ

V rámci mater. pomoci potřebujeme konzervičky Cosma nebo Smilla kitten či jiné min. prémiové, nejlépe však superprémiové s vysokým podílem masa (kočičky mají co dohánět), dále např. rybí, syrové kuřecí, hovězí maso, multivit. pasty, kotěcí mlíčko pro kojnou a granulky RC nebo ND pro kojící matky a koťata.

Fotky jsou ke shlédnutí ZDE

 

Kočky AKUTNĚ potřebují:

  • Kvalitní granule (Applaws, Royal Canin kitten, Cosma Smilla kitten aj.)
  • Kvalitní konzervy (Applaws, Royal Canin kitten, Smilla kitten aj.)
  • Antiparazitika
  • Záchod krytý
  • Kočkolit

Další položky jsme již obdrželi! Velmi dárcům děkujeme!

Dále však NUTNĚ POTŘEBUJEME finanční přispění na jejich nákladné léčby. Každá 100 koruna nám pomůže!

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET

43-8362330257/0100

tel: 606326762

Děkujeme za Vaši pomoc!

O vývoji situace Vás budeme informovat zde nebo na facebookové stránce Konec toulání

přidáno: 13.5.2017

«  zpět na všechny aktuality