Vánoce v útulku Konec toulání - 16.12.

Všichni jste srdečně zvání na přátelské předvánoční setkání, které se uskuteční dne 16.12.2017 od 13.00h v útulku Konec toulání v Kraslicích.

Všichni jste srdečně zvání na přátelské předvánoční setkání, které se uskuteční dne 16.12.2017 od 13.00 do cca 16.00 hodin,v útulku Konec toulání v Kraslicích.

Přijďte si přátelsky popovídat nejen o kočičkách a o tom, co nás všechny trápí, ale i o tom, co se povedlo a co nám dělá radost. Zahřejeme se u ohníčku a douškem čaje nebo svařeného vína a na srdci nás zahřejí naše místní, družné kočičky. Bude i malé občerstvení.

Ve 14.00 pro zájemce prohlídka kočičích ubikací.

Po 15.00 hodině možná návštěva "Amálčino smečky" - případ týraných kočiček, který proběhl i médii. Amálka se svými, ještě 11 kamarády, obývá karanténní prostor ve městě, mimo útulek.

Kdo bude chtít, může kočičkám dovézt dáreček pod stromeček, v podobě např.kvalitnějších granulek (Applaws, Purizon, TOTW, GO!, N&D, Brit Care, Annamaet nebo třeba Royal Canin, na který jsou naše kočičky zvyklé) nebo konzerviček (Applaws, TOTW, Cosma, Smilla, Animonda Carny aj.), případně stelivo (Cats Best OKO plus). Také je možné darovat útulku čistící prostředky bez chloru (Sanytol, bezchlorové Savo na podlahu, jar aj.).

Na všechny se moc těšíme!

přidáno: 9.12.2017

«  zpět na všechny aktuality