Virtuální adopce

Nemůžete mít kočičku doma, ale rádi byste nějakou "měli" a pomohli jí tak v jejím životě v útulku? Právě pro Vás je tu projekt Virtuální adopce neboli Adopce na dálku. Vyberte si svou vysněnou čičinku, posílejte ji pravidelně dobrovolnou částku na papání, hračky, kočkolit a další potřeby, posílejte ji k různým svátečním příležitostem dárky nebo se na ni přijeďte podívat a buďte tak součástí jejího života více než kdokoliv jiný!

I jako adoptivní rodič na dálku si můžete náležité hýčkat svého mazlíčka!

V albu Virtuální adopce naleznete kočičky, které jsou v našem azylu na dožití. Jedná se o kočičky, které jsou imunitně slabší, chronicky fyzicky nebo mentálně nemocné nebo z psychických důvodů nejsou schopné emocionálně ustát změnu prostředí.

♥♥♥

Jedná se například o týrané kočičky z původních lokalit, chronické ledvináře a další, se speciálními potřebami. Většina těchto kočiček je kvůli svému handicapu umístěna přímo v domě (ne ve venkovních ubikacích pro kočičky) a žijí tak se svou lidskou rodinou podobně jako by byly adoptovány. 

Všechny tyto kočičky hledají též domov, na dálku.

I Vy se můžete stát adoptivním rodičem Vámi vybrané kočičky a přispívat dobrovolnou částkou trvalým příkazem na její krmivo, stelivo a potřebnou veterinární péči. Můžete "své" kočičce posílat dárky, nebo ji navštívit a stát se jejím patronem. Patronem se může stát i pracovní kolektiv, instituce, soukromé firmy a může se tak pomoc násobit. Jedna kočička může být adoptována i více zájemci. 

NEVÍTE JAKOU ČÁSTKOU KOČIČKU PODPOŘIT?

MĚSÍC V ÚTULKU STOJÍ JEDNU KOČIČKU 400KČ!

DO TÉTO ČÁSTKY JSOU ZAPOČTENY RUTINNÍ VÝDAJE JAKO JSOU KONZERVIČKY, GRANULKY, STELIVO A ANTIPARAZITIKA.NEJSOU ZDE ZAPOČTENY NÁKLADY NA VETERINU.

Tyto adopce mají smysl, jsou základním stavebním kamenem v útulcích, které se specializují na handicapované nebo chronicky nemocné kočky a dokáží nesmírně těšit člověka, který si zvolil tuto formu pomoci!

Nevěříte?Zkuste to! 

ADOPCE NA DÁLKU JE DOBROVOLNÁ A MŮŽETE JI KDYKOLIV ZRUŠIT

POKUD CHCETE PODPOŘIT JAKOUKOLIV KOČIČKU, můžete trvalým příkazem na TRANSPARENTNÍ ÚČET: 43-8362330257/0100

Do popisu uveďte prosím jméno Vámi vybrané kočičky!

Kočičky, které jsou v útulku na dožití, jasou plně závislé na podpoře dárců a úspěchu tohoto projektu. 

 DĚKUJEME ZA VŠECHNY ADOPTIVNÍ RODIČE NA DÁLKU.

Díky Vám mají kočičky všechno, co potřebují.

Vybírat můžete zde

Album můžete nalézt i na naší fb stránce Konec toulání

♥♥♥

přidáno: 25.4.2017

«  zpět na všechny aktuality