Maxík

Maxíček dostal nejhezčí dárek k vánocům, nový domov, kde jsou děti, které ho milují a on miluje je a běhá za nimi jak pejsek. Moc mu to přejeme.

Maxík  je bráška kocourka Luky, když byli s bráškou malí, někdo je vyhodil na korbu auta a myslel si, že je zavalí sutinou, naštěstí se auto porouchalo a jak chlapi lezli nahoru a dolů, aby auto opravili, všimli si koťat. Přivezli je do Velichova. Maxík je velmi mazlivý a milý kocourek, bohužel má slabou imunitu a Jaruna ve Velichově tomu taky moc nepřidala. Když jsem ho na konci května přivezla, vážil 1,8kg, byl bez zájmu a měl neustále průjem. Měla jsem dokonce i občas pocit, jakoby ho uměle držela bez jídla, aby byl podvyživený, jinak si to nedokážu vysvětlit, vždy měl chuť jíst, když jsem jim rozdávala já. Ještě teď se léčí, ale je v lepší kondici, průjem už skoro nemá, váží 2,5 kg a zajímá ho téměř vše, hlavně holky, není totiž vykastrovaný a kvůli jeho stavu jsme takový zákrok zatím odložili, ale už přemýšlím, že by to měl Maxík zvládnout. Zatím je tedy v léčení, ale jakmile bude po kastraci a v pohodě, rádi bychom mu našli hezký domov, kde by ho milovali. Léčí se v Kraslicích.

Maxík už byl ve čtvrtek 28.8.2014 vykastrovaný a jakoby se probral ještě o něco víc, běhá venku, hraje si, po kočičím provokuje a působí spokojeně a rošťácky, počkáme ještě nějakou dobu a budeme ho moci naočkovat. Pokud by o něj měl někdo zájem už teď, nebudeme mu překážet a rádi ho do nového domova dáme. Jednou z něj bude minimálně tříkilový fěšák:-)

Zdravotní stav

Věk: 13 let 1 měsíc Stav: Domov našli

stabilizovaný